Reklama
Reklama

Leon Myszkowski, syn Steczkowskiej, ujawnia prawdę o życiu w cieniu mamy: "Jest profesjonalistką"

Leon Myszkowski (21 l.) to syn Justyny Steczkowskiej, który coraz śmielej stawia kroki w show-biznesie. Uzdolniony chłopak właśnie nagrał swój pierwszy poważny utwór z mamą. Artysta udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział o kulisach życia w cieniu Justyny Steczkowskiej.

Leon Myszkowski, syn Steczkowskiej, ujawnia prawdę o życiu w cieniu mamy: "Jest profesjonalistką"

Leon Myszkowski to już dorosły mężczyzna, który stara się pozbyć łatki "syna Justyny Steczkowskiej" i pracować w branży muzycznej na własny rachunek. Chłopak wraz ze swoim kolegą Michałem, który również jest DJ, zajmuje się muzyką klubową. Z pomocą mamy ma nadzieję na stworzenie letniego hitu, który spodoba się zarówno fanom Justyny, jak i słuchaczom jego pokolenia. W ostatnio udzielonym wywiadzie przyznał, że jego mama bardzo chętnie przyłączyła się do jego artystycznego projektu.

Reklama

Podczas rozmowy muzyk nawiązał do swojej metamorfozy w czasach szkolnych. Leon zmienił się nie do poznania, wyraźnie zmężniał. Choć w przeszłości zmagał się z nadwagą, dziś nie może narzekać na sylwetkę.  Leon od 3 lat trenuje tajski boks, stosuje dietę ketogeniczną, stara się prowadzić zdrowy tryb życia.

Leon Myszkowski często jest porównywany do Allana Krupy, zarówno ze względu na aparycję, jak i podobne zainteresowania, wszak syn Edyty Górniak również jest początkującym muzykiem. Leon w końcu odniósł się do rzekomego konfliktu z Allanem. Według DJ-a tabloidy próbują ich skłócić, jednak w rzeczywistości obaj artyści nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. 

Leon Myszkowski - Kim jest?

Leon Myszkowski jest synem Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego, urodził się 1 września 2000 roku. Poza karierą DJ, pracuje jako agent nieruchomości, w przeszłości parał się modelingiem, wydał książkę kucharską. Dziś skupia się przede wszystkim na muzyce. Prywatnie związany jest z Ksenią Ngo, która ma 25 lat i jest kosmetolożką.

Zobacz też:

Edyta Górniak wróciła do skandalu ze Steczkowską. "To wręcz szokujące"

Antek Królikowski: Wyznanie o chorobie zostało specjalnie dograne?! Zaskakujące, co wyszło!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Leon Myszkowski | Justyna Steczkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy