Reklama

Reklama

Reklama

Justyna Steczkowska odpowiedziała na krytykę internautów! "Co za obciach, nie umie zachować się jak matka"

Justyna Steczkowska (49 l.) wspólnie z synem, który poszedł w jej ślady, wydała utwór „NOW”. W ramach promocji singla piosenkarka opublikowała sesję zdjęciową razem z muzykami. Internauci zarzucili jej, że w tym wieku nie wypada "prężyć przy nich swoich czterech liter"... Wokalistka napisała post, w którym odpowiedziała na krytykę. "Tylko dlatego, że jesteśmy MAMAMI i mamy po 50 lat, powinnyśmy zapomnieć o tym, że jesteśmy KOBIETAMI?" - pyta w swoim najnowszym wpisie. W jej obronie stanął Michał Piróg.

Leon Myszkowski poszedł w ślady sławnej mamy

Justyna Steczkowska ma powody do dumy. Jej syn Leon poszedł muzycznymi śladami sławnej mamy i jako DJ tworzy elektroniczny duet Mike & Laurent ze swoim przyjacielem. Niektórzy porównują go nawet do Justina Biebera

To najstarszy syn Steczkowskiej oraz owoc związku z Maciej Myszkowskim. Artystka stanęła w jego obronie, po tym, jak zobaczyła krytyczne komentarze pod wspólną sesją zdjęciową

Reklama

Justyna Steczkowska w ogniu krytyki po wydaniu singla z synem

Wokalistka wraz z Leonem Myszkowskim wydała energetyczny singiel zatytułowany "NOW". W ramach promocji utworu muzycy zamieścili w sieci wspólne zdjęcie z gwiazdą. Niestety, internautom wydało się to mocno nie na miejscu...

Piosenkarka postanowiła podzielić się z obserwatorami przykrymi komentarzami, jakie przeczytała pod zdjęciem z sesji. Justyna ma na sobie złoty, błyszczący i bardzo skąpy kostium.

Uwagę zwracają jej zgrabne, długie nogi i rozpuszczone, czarne włosy. 

"To takie niesmaczne, gdy ona tak się wygina i pręży te swoje cztery litery przy nich, choćby ze względu na ewidentną przepaść wieku z tymi chłopcami."

"Co za obciach, nie umie zachować się jak matka!"

"Spaliłabym się ze wstydu, gdyby to była moja matka. Matce nie przystoi." - przedstawiła wybrane wypowiedzi na swoim profilu.

Następnie z klasą odpowiedziała na krytykę i stanęła w obronie syna.

Pod wpisem zaczęli wspierać ją wierni fani, podkreślając, że przecież "ciało jest dziełem Boga". 

Głos postanowił również zabrać sam Michał Piróg

Podoba wam się?

Justyna Steczkowska Będzie jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 20-22 maja 2022.

Zobacz też:

Leon Myszkowski, syn Steczkowskiej, ujawnia prawdę o życiu w cieniu mamy: "Jest profesjonalistką"

Gąsiewska w odważnych scenach na Netfliksie. Jej nagość zawstydziła aktora!

Aktorka Barbara K.-Sz usłyszała zarzuty od Prokuratury! Kara? Do roku więzienia!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska | Leon Myszkowski | Michał Piróg

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy