Reklama
Reklama
Tylko u nas

Justyna Mazur obnaża prawdę o Rutkowskim. Wyjawiła, co zrobił ws. Iwony Wieczorek [POMPONIK EXCLUSIVE]

Justyna Mazur (37 l.) to znana autorka podcastów, prowadząca "Piąte: nie zabijaj", "Pogadajmy o życiu" oraz "Piąte przez dziesiąte". Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu programów kryminalnych ma opinię na niejeden temat. Tym razem szczerze wypowiedziała się o Krzysztofie Rutkowskim (62 l.)!

Justyna Mazur w szczerym wywiadzie

Justyna Mazur studiowała dziennikarstwo oraz psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest absolwentką Polskiej Szkoły Reportażu, którą ukończyła pracą "Cierpienia wewnętrznego krytyka" opublikowaną w magazynie reporterskim Non/Fiction. 

Jej podcast "Piąte: nie zabijaj" cieszy się ogromną popularnością. W ostatnim wywiadzie z dziennikarzem Pomponika wypowiedziała się na kilka ważnych tematów. Mówiła m.in. o "Patronite" oraz Krzysztofie Rutkowskim!

Reklama

Justyna Mazur w szczerym wywiadzie. Zrezygnowała z "Patronite"

Justyna zapytana, czemu nie ma już jej "Patronite", podzieliła się historią związaną z komentarzami, a nawet pretensjami, których musiała wysłuchiwać w czasach, gdy mogła liczyć na wsparcie finansowe fanów.

"Patronite nie mam pół roku, może troszkę dłużej. Zdecydowałam się wycofać, bo - po pierwsze, nie jestem na tym etapie, że pieniądze są mi potrzebne, żeby tworzyć. [...] Po drugie - mówili, że "oni mi za to płacą". To argument, którego używały osoby nawet niebędące moimi patronami. Ja powinnam wtedy coś robić lub jakoś inaczej..." - wspominała.

"Pojawiały się cale wątki, że przedłużam włosy za "Patronite". Jak zrobiłam botoks i kupiłam suknię ślubną, to też było, że za "Patronite" [...] Dziś wolę, żeby wspierano mniejszych twórców" - Justyna podsumowała swoje doświadczenia.

Justyna Mazur o Krzysztofie Rutkowskim. Szkodzi sprawom?

Justyna Mazur w wywiadzie z dziennikarzem Pomponika wypowiedziała się także na temat Krzysztofa Rutkowskiego. Jak stwierdziła, zdarza się, że szkodzi sprawom.

Justyna już na samym początku podkreśliła, że Krzysztof Rutkowski nie ma licencji detektywa, choć nie zamierza podważać jego kompetencji. 

"Może nie, ze podchodzę do niego niepoważnie, ale..." - zaznaczyła na samym początku, rozwiewając wątpliwości na temat tego, jak ocenia działania Krzysztofa.

Justyna Mazur "Krzysztof Rutkowski jest celebrytą"

Justyna Mazur nie ukrywała, że rola Krzysztofa w show-biznesie zmieniała się na przestrzeni ostatnich lat.

"Krzysztof Rutkowski jest w tym momencie celebrytą. Brał udział w programach gwiazdorskich. Niektóre jego działania są, w mojej cenie, działaniami skoncentrowanymi na robieniu show niż tego, czego dotyczą. Wiele osób, które miały z nim do czynienia, np. rodziny ofiar, bardzo źle to wspominają... ale są też osoby, które to cenią. W ostatnim odcinku mówiłam, że Krzysztofowi Rutkowskiemu udało się zdobyć i zabezpieczyć monitoring w sprawie Iwony Wieczorek. Policja tego nie zrobiła".

Podkreśliła, że nie ocenia działań Krzysztofa Rutkowskiego, choć bywa krytyczna, co do niektórych zachowań właściciela biura detektywistycznego.

"Pan Krzysztof jest bardzo znaną osobą. To jest może jego pomysł na siebie. Ja mogę mówić tylko o kwestiach kryminalnych, a życie osobiste czy działalność detektywistyczna - nie czuję się kompetentna, żeby to oceniać" - podsumowała.

Czytaj też:

Justyna Mazur przeszła resekcję żołądka. Pokazała zdjęcia sprzed operacji

Iwona Wieczorek i zmowa milczenia. Były policjant zdradza kulisy układu: "Nie lubią, jak tam się czegoś szuka"

Rutkowski pozbywa się okazałego pałacu! Można go kupić... korzystając z pieniędzy od państwa!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Mazur-Kudelska
Reklama
Reklama
Reklama