Reklama
Reklama

Julia Wieniawa szczerze o filmie Agnieszki Holland. Internauci jej tego nie przepuścili

Julia Wieniawa bardzo chętnie wypowiada się na różne tematy. Niedawno młoda aktorka na swoich mediach społecznościowych napisała kilka słów o filmie Agnieszki Holland "Zielona granica". Niektórzy internauci nie byli zachwyceni jej opinią.

"Zielona granica" Agnieszki Holland wywołuje wiele emocji

Film Agnieszki Holland wywołał ogromne poruszenie nie tylko wśród widzów, ale i gwiazd czy celebrytów. "Zielona granica" wzbudziła dość skrajne emocje. Niektórzy po obejrzeniu produkcji uznali, że jest to dzieło bardzo prawdziwe, inni wręcz przeciwnie. Ich zdaniem zakłamuje rzeczywistość.

Głos w sprawie filmu zabrała także Julia Wieniawa, która o "Zielonej granicy" wypowiedziała się w swoich mediach społecznościowych. Młoda gwiazda chyba nie spodziewała się takie odzewu ze strony internautów.

Reklama

Zobacz też: Duda bezlitośnie zaatakował Holland. Olejnik nie mogła tego tak zostawić. Mocno reaguje [POMPONIK EXCLUSIVE]

Julia Wieniawa komentuje film "Zielona granica"

Julia Wieniawa w najnowszym wpisie na InstaStories postanowiła zachęcić swoich obserwatorów do obejrzenia filmu Agnieszki Holland "Zielona granica". W sieci udostępniła bowiem plakat z Mają Ostaszewską: "Proszę, zobaczcie, zanim ocenicie" - napisała Julka.

Jej niegroźny wpis wywołał prawdziwe poruszenie wśród internautów. Niektórzy zareagowali wręcz przesadnie.

"Po co mieszasz się do polityki i to tej najbardziej paskudnej?!" - można było przeczytać w jednym z wpisów.

Na odpowiedź Wieniawy nie trzeba było zbyt długo czekać. Gwiazda wyjaśniła, dlaczego według niej warto osobiście zobaczyć "Zieloną granicę"." Bo to nie o polityce tylko o człowieczeństwie. Ludzie, nic nie jest zero-jedynkowe - napisała w dwóch kolejnych postach wyraźnie poirytowana Julia Wieniawa.

Zobacz też:

Całkowicie naga Wieniawa pod prysznicem. Takiej sesji zdjęciowej jeszcze nie miała!

Julia Wieniawa spotyka się z Tymoteuszem Puchaczem. Aktorka skomentowała te doniesienia

Julia Wieniawa i piłkarz Tymoteusz Puchacz przyłapani na czułościach! Byli razem na imprezie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Agnieszka Holland
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy