Reklama
Reklama

Julia Wieniawa jest w związku ze znanym piłkarzem? Wszystko wyjawiła

Julia Wieniawa (24 l.) od jakiegoś czasu jest singielką. Jak się jednak okazuje, już niedługo może się to zmienić. Według informacji, które pojawiają się w mediach, 24-latka ma spotykać się z piłkarzem, Tymoteuszem Puchaczem. Parę dni temu została przyłapana w jego silnych ramionach. Czyżby w polskim show-biznesie szykował się nowy związek?

Julia Wieniawa i Tymoteusz Puchacz łączeni byli ze sobą już dwa lata temu. To właśnie wtedy piłkarz w jednym z wywiadów wspominał, że obserwuje karierę Julki, a także jest jej wielkim fanem.

W mediach huczało wtedy od plotek, jednak Julia w tamtym czasie potwierdziła związek z Nikodemem Rozbickim i temat piłkarza nieco ucichł. Teraz fani znowu doszukują się relacji między artystką i sportowcem.

Reklama

Julia Wieniawa spotyka się z piłkarzem Tymoteuszem Puchaczem?

Julia Wieniawa i Tymoteusz Puchacz mieli zostać przyłapani na wspólnej zabawie w jednym z warszawskich klubów. Dziennikarze tygodnika "Twoje Imperium" uważają, że Wieniawa i piłkarz mają się ku sobie. Według informatorów gazety, 24-latka i 23-latek bardzo się zbliżyli.

"Podczas imprezy w modnym warszawskim klubie Tymoteusz nie odstępował jej na krok, wychodził za nią, nawet gdy szła zapalić papierosa. Gdy nadarzyła się okazja i zostali sami, doskonale się bawili, tańczyli przed lokalem, a w pewnym momencie aktorka utonęła w ramionach przystojnego piłkarza" - mówił informator tygodnika "Twoje Imperium".

Krążące w sieci plotki postanowiła skomentować sama Julia Wieniawa. Wokalistka w rozmowie z serwisem pudelek.pl zdementowała je. Rzekomy romans z Tymoteuszem Puchaczem nazwała "szukaniem sensacji na siłę".

Julia Wieniawa - z kim była związana artystka?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jeszcze do niedawna tworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Niestety wszystko uległo zmianie 30 października 2022 roku, kiedy poinformowali media o swoim rozstaniu. Jak wiadomo, przystojny aktor nie był pierwszym chłopakiem Wieniawy. Młoda artystka miała za sobą już kilka innych związków.

Z Antkiem Królikowskim zaczęła spotykać się w 2016 roku, jednak na wspólnym oficjalnym wyjściu pojawili się dopiero w styczniu 2017 roku. To właśnie z Królikowskim tworzyła pierwszą poważną relację. Niestety ta miłość nie przetrwała próby czasu i zakończyła się po dwóch latach.

Kolejnym mężczyzną w życiu Wieniawy był gitarzysta zespołu "Afromental". Baron i Julia ujawnili się w lutym 2019 roku. Początkowo nie chcieli mówić, że połączył ich płomienny romans, jednak po pewnym czasie przestali się ukrywać. Gorący związek zakończyli po pięciu miesiącach. 

Zobacz też:

Julia Wieniawa zdradziła szokującą prawdę! Często płacze, gdy "ręce jej opadają"

Julia Wieniawa wyjawiła prawdę o rozstaniu z Rozbickim. Co było przyczyną?

"Nie cudzołóż i nie kradnij": Wieniawa, Pazura i Popławska o najnowszym polskim filmie!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy