Reklama

Reklama

Reklama

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki: tak wygląda ich związek. "Nakręcają się"

Julia Wieniawa (23 l.) i Nikodem Rozbicki są parą już od niemal dwóch lat. Wciąż jednak niewiele wiemy na temat ich wspólnego życia. Ukochany celebrytki był gościem Agnieszki Woźniak-Starak w podcaście "Oświeceni Hedoniści". Mężczyzna zdradził, co myśli o sukcesach muzycznych swojej ukochanej oraz jak spędzają czas wolny.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki: związek

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa niecałe dwa lata temu zostali parą. Ich znajomość rozpoczęła się jednak znacznie wcześniej, bo już w czasach gimnazjum. Nikodem Rozbicki w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak bardzo się otworzył i szczerze opowiedział o swojej relacji z Julią Wieniawą. Aktor i muzyk przyznał, że wraz z Julią wzajemnie nakręcają się do pracy. Mężczyzna lubi doradzać swojej ukochanej w kwestiach artystycznych, ale nie wtrąca się do jej działań. To ona ma decydujący głos w sprawach związanych ze swoimi projektami.

Reklama

Artysta przyznał, że muzyka, którą tworzy Julia Wieniawa bardzo przypadła mu do gustu.

"Uważam, że najnowsza płyta Julii jest naprawdę świetna. Przygotowała bardzo dobre show koncertowe i można posłuchać dużo dobrej muzyki" - stwierdził Nikodem Rozbicki w wywiadzie dla Agnieszki Woźniak-Starak.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki "nakręcają się"

Agnieszka Woźniak-Starak zauważyła, że niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak wielkie osiągnięcia ma na swoim koncie Julia Wieniawa. Wszakże na co dzień najwięcej mówi się o niej w kontekście medialnych skandali czy wpadek. Ostatnio głośno było o wyjściu Julii Wieniawy w koszuli nocnej do salonu piękności. Tymczasem media milczą na temat sukcesów artystki. Agnieszka Woźniak-Starak zauważyła, że aktorka i piosenkarka wydała kilka płyt, które pokryły się platyną.

"Myślę, że to były płyty za sprzedażowe wyniki singli, które Julia wypuściła wcześniej. Teraz jest album, który uważam, że jest dobrym zwieńczeniem początku jej kariery muzycznej. Jest bardzo kreatywna i ma wiele pomysłów na przyszłość. Moim zdaniem ona czuje się w muzyce jak ryba w wodzie" - powiedział Nikodem Rozbicki w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak. 

Na koniec rozmowy Nikodem Rozbicki dodał, że bardzo lubi spędzać czas, grając z szachy. Julia Wieniawa często jest jego przeciwniczką.  

Zobacz też:

Edyta Pazura i Cezary Pazura uciekli przed dziećmi za granicę. Znów są na wakacjach

Antoni Królikowski szaleje na skuterze. W lusterku odbiła się Izabela

Katarzyna Cichopek bardzo się zdziwi. Jej syn przeszedł metamorfozę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Nikodem Rozbicki

Reklama

Reklama

Reklama