Reklama
Reklama
Tylko u nas

Julia Wieniawa wyprowadzona przez ochronę z festiwalu. Nie mogła się powstrzymać

Julia Wieniawa (23 l.) była jedną z wielu gwiazd, które pojawiły się na scenie podczas trzeciego dnia Earth Festival w Uniejowie. Aktorka, influencerka, a obecnie piosenkarka postanowiła wykonać swoje dwa największe hity z debiutanckiej płyty. Po koncercie Julia Wieniawa nie mogła się powstrzymać i zrobiła coś, przez co musiała interweniować ochrona.

.

Julia Wieniawa postanowiła chwilowo zrezygnować z aktorstwa na rzecz śpiewania. Swój talent mogła zaprezentować po raz kolejny na scenie. W trzecim dniu Earth Festival Uniejów 2022, celebrytka pojawiła się dwukrotnie na scenie.

Julia Wieniawa na Earth Festival Uniejów 2022

Julia Wieniawa na scenie Earth Festival 2022 w Uniejowie zaprezentowała się w dwóch kreacjach. W pierwszej, ogromnej, czerwonej skórzanej kurtce i obcisłych szortach wykonała swój najpopularniejszy utwór "Nie muszę" (posłuchaj!).

Reklama

Na drugie wyjście Julia wybrała kosmiczny look - obcisłą sukienkę z ogromnym rozcięciem połączoną ze stanikiem i chokerem na szyi. Do tego wybrała obklejenie oczu, ramion i włosów kryształkami. W tym stroju wykonała piosenkę "Milczysz" (zobacz!).

Julia Wieniawa została wyprowadzona przez ochronę z festiwalu

Julia Wieniawa podczas wczorajszego festiwalu Polsatu w Uniejowie zaliczyła dwa udane występy, ale nie zapomniała też o fanach. Po zakończonym show na scenie wyszła na ściankę, aby zapozować fotoreporterom i udzielić wywiadów. Niestety, po zakończonych obowiązkach służbowych nie mogła zejść ze ścianki, bo zaczepili ją fani.

Fani Julii Wieniawy prosili o wspólne zdjęcia, nagranie pozdrowień, autograf, czy wpis do pamiętnika. Artystka bardzo chętnie spełniała życzenia widzów, lecz ochrona musiała pilnować porządku na festiwalu.

Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo nie mogły pozwolić na zbyt długie harce na ściance, więc po 15 minutach samowolki, Julia Wieniawa została wyprowadzona przez ochronę. Wszystko dlatego, aby zwolnić przestrzeć dla innych artystów.

Mamy zdjęcia z wyprowadzenia Julii Wieniawy przez ochronę.

Zobacz też:

Earth Festival 2022. Nieziemskie kreacje gwiazd. Koronki, dekolty i zwierzęce motywy

Michał Szpak w kryształowej masce i lateksowych obcisłych spodniach! Jego strój był metaforą

Pierwsze słowa Zalewski wygłosił w swoim stylu. "Jesteśmy różnej orientacji, ale..."

Gwiazdy walczą ze skwarem lejącym się z nieba! Tak chronili się przed upałem w Uniejowie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Earth Festival Uniejów | Uniejów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama