Reklama
Reklama

Zdjęcia zza kulis wielkiego koncertu! Gwiazdy nie wiedziały, że są fotografowane

Earth Festival 2022 już powoli się kończy. Dzisiaj ostatni z trzech dni muzycznego szaleństwa. Plejada polskich gwiazd zaśpiewała na uniejowskiej scenie w szczytnym celu. Pomponikowi udało się zajrzeć za kulisy.

Earth Festival 2022 odbywał się w dniach 19-21 sierpnia. W ciągu trzech dni przez uniejowską scenę przewinęła się masa polskich artystów. Pierwszego dnia odbył się koncert, na którym wystąpił Krzysztof Zalewski i jego goście.

Drugiego mogliśmy zobaczyć poruszające widowisko poświęcone ofiarom wojny w Ukrainie pod hasłem "Artyści przeciwko wojnie". Przed nami już ostatni koncert "Gwiazdy dla Czystej Polski", podczas którego zaśpiewają m.in. Andrzej Piaseczny, Julia Wieniawa, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak, Ania Rusowicz, Sebastian Karpiel-Bułecka, Sebastian Riedel i wielu innych artystów.

Reklama

Kulisy Earth Festival 2022 w Uniejowie

Pomponikowi udało się zajrzeć za kulisy tego wielkiego widowiska. Mogliśmy z bliska zobaczyć, jak gwiazdy ćwiczą do występów i jak radzą sobie z wysokimi temperaturami, które nie sprzyjały pracy. 

Porozmawialiśmy też z niektórymi artystami o bieżących sprawach. Maciej Maleńczuk nie krył oburzenia katastrofą ekologiczną na Odrze: "Myślę, że rządzący doskonale wiedzą, kto zatruł Odrę i to jest jeden z nich - czy to jest KGHM [miedziowy koncern należący do państwa, który robił zrzuty do Odry] czy jakaś inna firma. Tak czy inaczej w radach nadzorczych i we władzach tych wszystkich państwowych molochów najzwyczajniej w świecie siedzą pisiory i któryś z nich jest winien". 

Zobaczyliśmy również, jakim profesjonalizmem wykazała się Julia Wieniawa. Wokalistka była doskonale przygotowana do występu, zabrała nawet ze sobą swoje tancerki. 

Małgorzata Ostrowska mimo nieprzespanej nocy i wielogodzinnej podróży samochodem po koncercie, dotarła do Uniejowa i od razu zabrała się za próby. Widać było, że jest zmęczona, ale nie odpuściła. 

Natomiast Piotr Kupicha zdradził Pomponikowi, z jakiego powodu trafił do szpitala. Nie krył przy tym wdzięczności dla lekarzy: "Dziękuję ordynatorowi, bardzo dziękuję lekarzowi, który mnie operował, wszystkim, którzy się mną zajmowali. (...) To są osoby z powołania, osoby, które chcą nieść pomoc i mają naprawdę ogromne serce. Widać w tych osobach takiego dobrego ducha. Wszystkiego dobrego dla służby zdrowia; bądźcie zdrowi, nieście pomoc!" 

Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy za kulisami Earth Festival 2022.

***

Zobacz także:

Maleńczuk płaci wysoką cenę za swój niewyparzony język

Piotr Kupicha ocenia służbę zdrowia: "Pierwszy raz miałem do czynienia"

Wykończona Małgorzata Ostrowska stawiła się na próbie. Gdy weszła na scenę, widać było, że nie jest z nią dobrze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Earth Festival Uniejów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy