Reklama
Reklama

Joanna Wielgosz z "Rolnika" przeszła metamorfozę. Jak wam się podoba?

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz to jedna z najpopularniejszych par, które połączył program "Rolnik szuka żony". We wrześniu staną na ślubnym kobiercu i już od pewnego czasu przygotowują się do tej ceremonii. Asia póki co eksperymentuje z fryzurą.

"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil przygotowują się do ślubu

Joanna Wielgosz była uczestniczką 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Napisała list do Kamila Osypowicza, który prowadzi gospodarstwo w Sławatyczach w województwie lubelskim. W telewizyjnym show rolnik bardzo szybko przyznał, że jest oczarowany dziewczyną i odesłał pozostałe kandydatki do domu. Para zamieszkała ze sobą a w świątecznym odcinku show, w obecności Marty Manowskiej i przed kamerami Kamil oświadczył się swojej ukochanej. Niedawno para powitała na świecie córkę Tosię.

Reklama

Para planuje ślub latem tego roku. Ceremonia miała odbyć się wcześniej, ale z uwagi na trudną ciążę Joasi narzeczeni w trosce o zdrowie dziecka postanowili przełożyć termin ślubu. Teraz już wiadomo, że para powie sobie sakramentalne "tak" już na początku września.

Joanna Wielgosz z "Rolnik szuka żony" przeszłą metamorfozę

Joanna Wielgosz jest bardzo aktywna w sieci. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 106 tys. osób. Asia wykorzystuje popularność, nie tylko, by zarabiać na współpracach, ale głównie, by pomagać innym, propagować różne akcje społeczne, np. walkę z hejtem.

Chętnie też pokazuje prywatne życie. A sporo się ostatnio u niej dziej. Nie tylko w kwestii macierzyństwa. U Joanny i Kamila pełną parą ruszyły przygotowania do ślubu. Asia pochwaliła się już suknią ślubną! Jej kreacja jest przygotowywana już od 7 miesięcy. Wraz z projektantem swojej sukni Maciejem Domańskim Asia odwiedziła "Pytanie na śniadanie". 

"To jest praca ręczna. Każde naszywanie koronki jest ręczne. Doszywanie kryształków również. To jest bardzo pracochłonne i dlatego tyle to trwa" - mówił Domański.

W najnowszej relacji jej obserwatorzy mogli zauważyć, że Joanna Wielgosz znalazła czas na pójście do fryzjera. Rolniczka przeszła metamorfozę. Zmieniła kolor włosów!

"Znikł żółty odcień blondu. Mamy naturalność" - napisała Asia na Instagramie. 

"Rolnik szuka żony". Rusza 10 edycja programu

Show TVP "Rolnik szuka żony" cieszy się niesłabnącą popularnością. Marta Manowska na początku kwietnia przedstawiła uczestników najnowszej edycji programu.  Będzie to 10., jubileuszowy sezon. Po zerowym odcinku, w którym pokazano 6 rolników i 2 rolniczki widzowie mają już swoich faworytów. Ulubieńcem jest Artur, który ich zdaniem może liczyć na największą liczbę listów od kandydatek. Czy nowi bohaterowie mają szansę na miłość i udany związek jak Seweryn i Magda?

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony": Joanna Wielgosz nagle zniknęła z sieci. Wszystko przez Kamila?

"Rolnik szuka żony": Joanna przyznała się, ile waży! Fani są zaniepokojeni

Rusza 10. sezon "Rolnik szuka żony". Widzowie mają swoich faworytów. Czy należy do nich "Czesiek Casanova"?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy