Reklama
Reklama

Joanna i Kamil z "Rolnika" zostali rodzicami. "Rolnikowa rodzina się powiększyła!"

Joanna Wielgosz z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" urodziła! Uczestniczka całkiem niedawno ujawniła, że spodziewa się dziecka, a tu taka niespodzianka. Znamy płeć i imię dziecka.

"Rolnik szuka żony" przyniósł Asi Kamilowi miłość. Oboje wzięli udział w ósmej edycji show. Spośród 3 kandydatek, które odwiedziły gospodarstwo rolnika, Kamil dość szybko zdecydował się związać właśnie z Asią. Para szybko zyskała sympatię widzów. Tuż po programie para kontynuowała swoją relację. W odcinku specjalnym, który wyemitowano w grudniu 2021 roku, mężczyzna na oczach publiczności oświadczył się swojej ukochanej.

Reklama

"Rolnik szuka żony". Joasia i Kamil zostali rodzicami

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz we wrześniu podzielili się w sieci informacją, że spodziewają się dziecka. Para wyjawiła, że poniekąd zostali zmuszeni do ogłoszenia radosnej nowiny.  Z tego, co napisała narzeczona rolnika wynikało, że wcale nie miała zamiaru na tak wczesnym etapie ciąży przekazywać wieści o dziecku. Jednak ktoś z bliskiego otoczenia pary przekazał informację mediom bez wiedzy samych zainteresowanych. Asia źle znosiła ciążę i ograniczyła swoją aktywność w mediach. Zaledwie tydzień temu zdjęcie pary pojawiło się na profilu instagramowym programu "Rolnik szuka żony".  

O tym, że Joasia i Kamil zostali rodzicami fani pary dowiedzieli się również dzięki temu profilowi.

"Nasza rolnikowa rodzina się powiększyła! Przywitajcie 2930 gram i 53 centymetry szczęścia i słodyczy — córkę Asi i Kamila — Antosię!"

Rodzicom i małej Antosi życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony": Joanna Wielgosz nagle zniknęła z sieci. Wszystko przez Kamila?

"Rolnik Szuka żony". Asia z Kamilem bawiła się na weselu. Wpisem sprowokowała plotki o ciąży

"Rolnik szuka żony": Joanna przyznała się, ile waży! Fani są zaniepokojeni


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | Kamil Osypowicz | Joanna Wielgosz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy