Reklama
Reklama

Joanna Majstrak i Hubert Urbański udawali, że się kochają. Oszukali całą Polskę

Joanna Majstrak – aktorka, której sławę przyniosła rola Elki w kilkunastu odcinkach „M jak miłość” - od lat robi, co może, żeby tylko było o niej głośno. Spotykała się ze starszym od niej o 48 lat Edwardem Lidne-Lubaszenko, chodziła na randki z Radkiem Majdanem i afiszowała się u boku Huberta Urbańskiego. Ten ostatni chętnie towarzyszył aspirującej gwiazdce na imprezach, pozował obok niej na celebryckich ściankach, a zapytany przez reporterkę „Dzień dobry TVN” o charakter jego relacji z Asią, odparł tajemniczo, że... dech mu zapiera. W końcu jednak wyszło na jaw, co tak naprawdę ich łączyło.

Gdy 11 maja 2015 roku Joanna Majstrak wkroczyła na galę „Kobieta Roku Twojego Stylu” wsparta na ramieniu Huberta Urbańskiego, plotkarskie media z miejsca okrzyknęły ich najbardziej nieoczywistą nową parą polskiego show-biznesu.

Trzy dni później „Fakt” doniósł, że były prezenter (Urbański nie prowadził wtedy żadnego programu telewizyjnego) zabrał na salony dużo młodszą gwiazdkę, by zrobić na złość byłej żonie, Julii Chmielnik, z którą rozstał się i rozwiódł w 2013 roku w atmosferze skandalu.

Reklama

Magazyn „Party” z kolei uznał, że Hubert i Joanna prowokują, by o nich mówiono...

Ich romans zaaranżowała agentka aktorki, żeby ją wypromować

Tymczasem nowa para pojawiała się razem na kolejnych premierach i pokazach mody. Majstrak i Urbański wręcz rozsmakowali się we wspólnych wyjściach, a pozując do zdjęć, pozwalali sobie na coraz śmielsze gesty. W końcu cała Polska uwierzyła, że naprawdę coś ich łączy, zwłaszcza że Joanna zasugerowała w wywiadzie, że jest po uszy zakochana.

„Zostałam uderzona piorunem, nic nie widzę, nic nie słyszę” - stwierdziła podczas rozmowy z reporterką „Dzień dobry TVN”, gdy ta zapytała ją, czy z Hubertem połączyła ją miłość od pierwszego wejrzenia.

Krytycy naśmiewali się z gwiazdora TVN i sugerowali, że chce dzięki młodziutkiej dziewczynie pokonać kryzys wieku średniego. Wtedy, gdy zaczął pokazywać się w towarzystwie Joasi, brakowało mu zaledwie kilku miesięcy do pięćdziesiątki.

Dopiero pod koniec 2015 roku wyszło na jaw, że „romans” Joanny Majstrak i Huberta Urbańskiego zaaranżowała agentka aktorki, by wypromować swą klientkę. Prezenter zgodził na tę maskaradę, bo też chciał wrócić do łask byłych fanów po tym, jak najpierw stracił posadę gospodarza „Milionerów” i odszedł z TVN, a potem zakończył współpracę z telewizyjną Dwójką, na antenie której prowadził „Bitwę na głosy” i pierwszą edycję „The Voice of Poland”.

Hubert Urbański naprawdę się zakochał?

Nie wiadomo, czy to zasługa rozgłosu z powodu udawanego romansu z eksgwiazdką „M jak miłość” (Joanna marzyła wtedy o powrocie na plan najpopularniejszego polskiego serialu), ale wkrótce po zerwaniu z aktorką Urbański dostał propozycję udziału w programie TVN „Agent – Gwiazdy”, a kilka miesięcy później znów zasiadł na krześle prowadzącego „Milionerów”.

„Fakt” dotarł do znajomej Huberta Urbańskiego, która szła w zaparte, że gwiazdor został oszukany przez Joannę, bo naprawdę liczył, że ułoży sobie życie u jej boku.

„Z mojej strony to jest tak poważne, że aż mi dech zapiera” – stwierdził prezenter, gdy na jednej z imprez Agnieszka Jastrzębska z „Dzień dobry TVN” zapytała go, czy darzy aktorkę uczuciem.

Jeśli Joanna Majstrak liczyła na to, że udawany związek z Hubertem pomoże jej w dołączeniu do grona „najgorętszych nazwisk” rodzimego show-biznesu, srodze się zawiodła. Gwiazdka do dziś z ogromną determinacją – i mizernym skutkiem - walczy o uwagę mediów. Urbański natomiast znów jest prowadzącym „Milionerów” i znów ma status gwiazdy.

Źródła:

1. Artykuł „Miłość czy prowokacja”, „Party” nr 11/2015.

2. Artykuł „Wziął kochankę na salony”, „Fakt”, 14 maja 2015.

3. Artykuł „Koniec ustawionej miłości”, „Super Express”, 9 października 2015.

4. Artykuł „Hubert Urbański i Joanna Majstrak się rozstali”, „Plejada”, październik 2015 (plejada.pl/polscy-celebryci/hubert-urbanski-i-joanna-majstrak-sie-rozstali/wy7gkqx).

5. „Dzień dobry TVN”, 19 maja 2015 (dziendobry.tvn.pl/gwiazdy/urbanski-i-majstrak-nowa-para-w-show-biznesie-ls5370107)

Zobacz też:

Urbański ocenił zachowanie Michała Wiśniewskiego. "Rozkapryszony pięciolatek"

Uczestnik "Milionerów" odpadł na pytaniu o kajzerki. Poszedł do sądu i pozwał TVN

Jackowski zdradzał Korę z gwiazdą polskiego kina. Prawda o jego romansie z Szapołowską właśnie wyszła na jaw

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Hubert Urbański | Joanna Majstrak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy