Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Joanna Krupa: Nowy ukochany wymaga od niej poświęcenia

Gwiazda TVN ma teraz twardy orzech do zgryzienia. Obecny ukochany postawił jej warunki!

Można Joannę Krupę (38 l.) lubić lub nie, ale jednego nie można jej zarzucić - skrytości. Fotomodelka jest osobą wyzwoloną, bardzo otwartą, szczerą i do tej pory do głowy nie przychodził jej pomysł, by chronić swe życie prywatne.

Reklama

Przeciwnie - dzieliła się z fanami nawet szczegółami dotyczącymi jej życia seksualnego. Tematem tabu nie był też zabieg zamrażania komórek jajowych (by w przyszłości móc bez przeszkód zajść w ciążę) - do ginekologa wybrała się w towarzystwie kamer.

Jednak wkrótce to się może zmienić. Po rozwodzie z Romainem Zago celebrytka związała się bowiem z tajemniczym mężczyzną z branży filmowej, który nie życzy sobie ani swojej obecności w mediach, ani tego, by Joanna Krupa o nim i ich związku publicznie opowiadała.

"On chce, aby to co jest między nami, pozostało tylko między nami" - zdradza gwiazda TVN. Nie ukrywa, że choć szanuje wolę ukochanego, to już jej spełnienie jest dla niej trudne. "Jest mi ciężko ciężko, bo przez wiele lat byłam pod tym względem rozpieszczana. Romkowi nic nie przeszkadzało, mogłam mówić i robić, co chciałam. A dziś muszę już troszkę bardziej uważać" - zdradza celebrytka.

Zapewne w obawie przed gniewem partnera o ewentualnym zamążpójściu opowiada dość niechętnie - mimo że już się zaręczyła i pochwaliła wartym ponoć aż 2 miliony zł pierścionkiem. "Rozmawiamy na temat ślubu, ale jeszcze nie ustaliliśmy, gdzie miałby się on odbyć" - zdradziła jedynie.

Joanna Krupa zastrzegła jednak, że na równie bajeczną uroczystość, jak ślub z Romainem Zago, już się nie nastawia, bo jej zdaniem tamtego wydarzenia nic nie przebije. Nie wyklucza więc, że z nowym ukochanym wyjadą gdzieś tylko we dwoje, by w sekrecie powiedzieć sobie: tak...

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje