Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa martwi się o byłego męża! Załamał się po jej ślubie?!

Joanna Krupa (39 l.) i Romain Zago (45 l.) rozwiedli się w lipcu 2017 roku, a rok później modelka stanęła ponownie na ślubnym kobiercu. Niestety, były mąż Dżoany nie potrafi ułożyć sobie życia na nowo.

Wiadomość o ich rozwodzie zelektryzowała polskie media. Modelka długo nie mogła się pogodzić z tym, że Romain zażądał rozwodu, a kiedy on sam zaczął się wahać, to Joanna nie była nim już zainteresowana.

Reklama

W każdym wywiadzie jednak podkreślała, że pozostali przyjaciółmi i utrzymują nadal ze sobą kontakt. Celebrytka szybko zakochała się na nowo i dokładnie rok po rozwodzie, w lipcu 2018 roku wzięła ślub z Douglasem w jednym z krakowskich kościołów.

Jednak jej byłemu mężowi do tej pory nie udało się znaleźć kolejnej ukochanej, która zagrzałaby miejsce u jego boku na dłużej.

"Joanna wie, że były mąż spotyka się niezobowiązująco z różnymi seksownymi kobietami. Ale to krótkotrwałe romanse, które według niej mogą nie wychodzić mu na dobre" - zdradza informator tabloidu "Fakt".

W dodatku celebrytka martwi się o majątek Romaina. Jej były mąż jest właścicielem dobrze prosperującego klubu w Miami i może wśród tłumu pań znajdzie się taka, której będzie zależeć tylko na jego pieniądzach. 

"Nie daj Boże Zago wpadnie w długi, bo lubi obsypywać kobiety kosztownościami. Joanna chciałaby, żeby Romain ułożył sobie życie. Wtedy sama też odetchnie z ulgą" - dodaje źródło gazety.

Wygląda na to, że Romain rozpaczliwie szuka nowej miłości, ale nie dokonuje wyborów z rozwagą, co bardzo martwi Aśkę. W tym wypadku chyba czas nie leczy ran...

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje