Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Krupa chwali się przemokniętą pieluchą córki. Pokazała niestosowne zdjęcie!

Joanna Krupa (41 l.) została mamą w listopadzie 2019 roku. Od tamtego momentu jej życie wypełnione jest opieką nad małą Ashą. Macierzyństwo pochłonęło ją do tego stopnia, że ostatnio rozbawiona pokazała mniej kolorową stronę posiadania dziecka.

Joanna Krupa doskonale odnalazła się jako żona, a odkąd została mamą, jest najszczęśliwsza na świecie. 

Od początku z dumą pokazuje swoją śliczną córeczkę w mediach społecznościowych i nie brakuje na jej profilu pięknych, wystylizowanych zdjęć, ale także takich, które doskonale oddają codzienność. 

Nie wstydzi się pokazywać zdjęć bez makijażu po nieprzespanej nocy, ani bałaganu w domu, który czasem jest ciężko posprzątać przy dziecku.

Ostatnio jednak pokazała dość kontrowersyjne zdjęcie, na którym prezentuje siebie w brudnym ubraniu. Sprawczynią plamy była mała Asha, której przeciekła pieluszka. 

Takie sytuacje się zdarzają, ale fani nie byli do końca przekonaniu o tym, czy takie rzeczy należy pokazywać publicznie, lecz zdecydowanej większości podobały się zdjęcia z pierwszego lotu samolotem Ashi z mamą. 

"Tylko ty mogłabyś wyglądać bajecznie w stroju splamionym przeciekającą pieluchą. Do tego potrzeba talentu, moja droga!" - czytamy.

A wam jak podobają się takie zdjęcia, które pokazują tę gorszą stronę macierzyństwa u gwiazd? 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje