Reklama
Reklama
Tylko u nas

Joanna Dyrkacz z "Sanatorium miłości 5" nie spędzi świąt z synami. Wyjawiła dlaczego! [POMPONIK EXCLUSIVE]

"Sanatorium miłości" z sezonu na sezon gromadzi przed telewizorami coraz większą publiczność. Piąta edycja show rozpocznie się dopiero 1 stycznia 2023 roku, jednak już teraz wiemy, kto pojawi się wśród uczestniczek. Będzie to Joanna, która do Polski przyleciała z USA. W rozmowie z nami wyjawiła, jak spędzi święta i dlaczego przy wigilijnym stole zabraknie jej synów.

"Sanatorium miłości 5" rozpocznie się już niedługo. Nowe odcinki będzie można obejrzeć w TVP. Oczekując na premierę, warto poznać lepiej uczestników show. Jedną z kobiet szukających miłości jest Joanna. W rozmowie z nami Asia odpowiedziała, jak będą wyglądać jej święta. Niektórych zaskoczy fakt, że nie jest to tradycyjne spotkanie przy rodzinnym stole.

"Sanatorium miłości 5": Joanna Dyrkacz spędzi święta samotnie? Wszystko wyjawiła

Joanna Dyrkacz zdradziła, jak będą wyglądać jej Wigilia i Boże Narodzenie. Okazuje się, że kobieta spędzi je z przyjaciółką, a nie, jak mogłoby się wydawać, w rodzinnym gronie: "Wigilię spędzę z moją przyjaciółką, która zaprosiła mnie do Gdańska. Tak, że jutro wyjeżdżam tam i jadę pociągiem" - wyjawiła nam Asia.

Reklama

Uczestniczka "Sanatorium miłości" z Warszawy wyznała także, że bardzo lubi jazdę tym środkiem transportu, więc będzie to dla niej prawdziwa przyjemność.  Asia niedawno wróciła ze Stanów i widziała się tam z synami. W dodatku jeden z nich spotka się z nią już niedługo. Syn Dyrkacz ma przyjechać do Polski zaraz po świętach. Mężczyzna spędzi najbliższe trzy tygodnie z ukochaną mamą.

"Ja właśnie wróciłam ze Stanów. Widziałam się niedawno z synami, a jeden z moich synów dodatkowo przyjeżdża po świętach, bo już miał tam inne plany z dziewczyną. Przyjeżdża 28 grudnia i będzie tu trzy tygodnie. Tak, że spędzimy Nowy Rok razem" - powiedziała Joanna w rozmowie z nami.

"Sanatorium miłości 5": Joanna Dyrkacz porównuje święta w USA z tymi w Polsce

W trakcie rozmowy postanowiliśmy zapytać Joannę o to, czy święta w Polsce i USA bardzo się różnią. Według Asi wszystko jest do siebie podobne. Uczestniczka show TVP dodała również, że dla niej najważniejszy w czasie świąt jest jednak śnieg. To tego elementu najbardziej brakowało jej w Stanach Zjednoczonych.

"Wydaje mi się, że nie ma różnic. Tak naprawdę chodząc po sklepach w Polsce, czuję się jakbym była w Stanach. Ta sama muzyka, wszędzie są światła, dekoracje. Chociaż Warszawa jest dla mnie wyjątkowa. Mamy wspaniałą dekorację, na Starym Mieście czy na Marszałkowskiej. Jak się idzie po tych ulicach, widać ten świąteczny nastrój. Jak byłby śnieg, to byłoby rewelacyjnie. W Stanach w zasadzie jest tak samo. W moje wszystkie święta w Stanach nie było śniegu. Według mnie gwiazdka połączona jest ze śniegiem. Wszystko inne jest takie samo. Naprawdę!" - powiedziała Joanna.

"Sanatorium miłości 5": gdzie i kiedy oglądać show?

Premiera nowego sezonu "Sanatorium miłości 5" zaplanowana jest na w pierwszy dzień Nowego Roku o 21:20 w TVP1. Odcinki będzie można obejrzeć w niedzielę o tej samej godzinie.  Powtórki odcinków można też będzie zobaczyć na kanale TVP1 i na platformie VOD.

Zobacz też:

"Sanatorium miłości". Bożena ma 60 lat, a ciało nastolatki! To dlatego widzowie są wkurzeni?

TYLKO U NAS: Anita z "Sanatorium Miłości" została wykorzystana przez kochanka na 370 tysięcy! "Wyczuł, czego mi potrzeba" 

TYLKO U NAS: Bożena z "Sanatorium..." przeżyła wielką tragedię. Rozłączyła ich dopiero śmierć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości 5 | TVP | Joanna Dyrkacz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy