Reklama

Reklama

Reklama

Jarosław Bieniuk o pierwszym spotkaniu z Anną Przybylską. Nie miał nawet pojęcia, kim jest

Jarosław Bieniuk (43 l.) oraz Anna Przybylska byli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Ich związek niestety zakończył się tragicznie, gdy walcząca heroicznie z nowotworem aktorka zmarła w 2014 roku. Niedawno Jarosław postanowił wrócić wspomnieniami do pierwszego spotkania z Anią. Okazuje się, że nie zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.

Jarosław Bieniuk poznał Annę Przybylską na jednej z imprez w klubie "5". To właśnie wtedy spotkali się po raz pierwszy. Okazuje się jednak, że piłkarz nie zakochał się w Ani od pierwszego wejrzenia. Oboje potrzebowali czasu, by odkryć w sobie dojrzałe uczucie, które złączyło ich na kolejne lata.

Reklama

Jarosław Bieniuk opowiada o Annie Przybylskiej

Anna Przybylska zmarła na nowotwór trzustki. W dniu 5 października 2022 roku minęło dokładnie osiem lat od tego tragicznego wydarzenia. Jak się jednak okazuje ani fani, ani rodzina o niej nie zapomnieli i kultywują pamięć o zmarłej aktorce. Już niedługo do kin trafi nawet film dokumentalny opowiadający o jej życiu.

Jarosław Bieniuk z okazji premiery filmu o swojej zmarłej ukochanej udzielił wywiadu portalowi jastrzabpost.pl, w którym opowiedział, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z Anią.

Okazuje się, że pierwszy raz widzieli się na imprezie wśród przyjaciół. Jarek rozmawiał na nim dość długo z Anią, choć nie wiedział, kim ona jest. Dopiero po imprezie miał usłyszeć od kolegi, że to aktorka, która wciela się w postać policjantki w jednym z seriali.

Anna Przybylska najpierw spotykała się z Bieniukiem na stopie koleżeńskiej

Jarosław Bieniuk wyjawił, że na samym początku znajomości z Anią nie trafiła go strzała amora. Okazuje się, że on i Przybylska spotykali się na stopie koleżeńskiej. Dopiero później w ich relacji pojawiło się zauroczenie i miłość.

"To narastało podczas kolejnych spotkań i ta chemia między nami była duża i rzeczywiście, to nie był jeden moment, tylko taki etap, proces" - powiedział Jarosław. Bieniuk poznał Przybylską, kiedy miał zaledwie 22 lata. Piłkarz tego jednak nie żałuje, wręcz przeciwnie. Okazuje się, że relacja z Anną zapewniła mu stabilizację: "Poznałem Anię w dosyć młodym wieku, miałem 22 lata, miałem taki bufor, miałem komu się zwierzyć i z kim porozmawiać" - wyjawił Bieniuk w podcaście "W cieniu sportu".

Zobacz też:

Piasek był przyjacielem Przybylskiej. Nie chciał obejrzeć prywatnego seansu. Zdradził dlaczego i wyjawił coś jeszcze!

Anna Przybylska na niepublikowanym dotąd zdjęciu. Jej menadżerka dodała wzruszający opis

Anna Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Niewielu o tym wiedziało: "Fajna kumpela"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Bieniuk | Anna Przybylska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy