Reklama
Reklama

Sylwia Grzeszczak zrobiła to dla Przybylskiej. „Po długim czasie dyskretnie usłyszał o tym Jarek”

Sylwia Grzeszczak (33 l.) wyznała po latach, że upamiętniła Annę Przybylską w swoich utworach. Jedną z piosenek skomponowała w dniu jej śmierci. Który to utwór? Co łączyło wokalistkę i słynną aktorkę? Mamy odpowiedź!

Sylwia Grzeszczak zrobiła to dla Przybylskiej

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najbardziej skrytych osobistości z polskiego show biznesu. Wokalistka nie opowiada publicznie o swojej rodzinie i jest w stanie nawet przerwać wywiad, jeśli uzna, że padło zbyt osobiste pytanie. Sama decyduje o tym, co chce zdradzić swoim fanom, a do kontaktu z nimi wykorzystuje social media.

Ostatnio na swoim profilu na Instagramie  zdradziła, że w dniu pogrzebu Ani Przybylskiej (9 października 2014 r. - przyp.red.) skomponowała dla niej utwór "Czy to nie jest piękne". Chociaż piosenka jest wyjątkowa nie promuje filmu o zmarłej aktorce.

Reklama

"[Utwór] trafił na płytę. Nigdy o tym nie mówiłam publicznie. Po długim czasie dyskretnie usłyszał o tym Jarek. Z kolei największa przyjaciółka Ani, Kasia Bujakiewicz, odezwała się po przesłuchaniu mojego albumu. Powiedziała: 'Sylwia, słuchaj, ja czułam, że ten utwór jest o Ani!'. Zapytała, czy może o tym opowiedzieć w dokumencie. Zgodziłam się. Od dziecka byłam wielką fanką Ani, więc była to dla mnie niezwykle wzruszająca sytuacja. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że gdzieś po cichutku, nad morzem, tworząc tamten utwór, stanę się częścią filmu" - czytamy.

Po skonsultowaniu się z rodziną Przybylskiej i twórcami filmu, Sylwia stworzyła na potrzeby produkcji wyjątkową piosenkę - "O nich, o Tobie", która trzy tygodnie temu pojawiła się w serwisie YouTube.

"Ostatecznie tamta kompozycja nie znalazła się w filmie, lecz - mogę tym razem głośno powiedzieć - że decyzją rodziny Ani, już całkiem inna, najnowsza piosenka 'O nich, o Tobie' oficjalnie promuje dziś film 'Ania', na który zapraszam was serdecznie do kin 7 października" - dodała w poście.

Sylwia Grzeszczak - kariera

Sylwia Grzeszczak jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Zadebiutowała albumem w 2008 roku, który nagrała wspólnie z Liberem. Krążek zatytułowano "Ona i on". Później skupiła się na karierze solowej i wydała trzy płyty: "Sen o przyszłości", "Komponując siebie" oraz "Tamta dziewczyna". Jest autorką takich przebojów jak m.in. "Małe rzeczy", "Prawda o nas" i "Księżniczka".

Zobacz też:

Jarosław Bieniuk o ostatnich chwilach Przybylskiej. Tych scen nie pokażą w filmie

To ona zastąpi Grzeszczak w "The Voice of Poland". Ale zaskoczenie!

Oliwia Bieniuk spodziewała się śmierci mamy? "Tamtego dnia nie odbierałam telefonu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | Sylwia Grzeszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy