Reklama
Reklama

To ona zastąpi Grzeszczak w "The Voice of Poland". Ale zaskoczenie!

Program "The Voice of Poland" już jesienią po raz 13 pojawi się na antenie TVP. W tym roku dojdzie do kolejnych zmian w składzie jurorów, a widzowie nie będą mieli okazji w show podziwiać Sylwii Grzeszak (33 l.). Jej miejsce zajmie znana piosenkarka. Niestety wiele osób nie dowierza w ten wybór producentów talent show i uważa posadzenie jej w fotelu za duży błąd!

Sylwia Grzeszczak (posłuchaj) w poprzedniej edycji programu "The Voice of Poland" wcieliła się w rolę mentorki i jurorki. Fani jej talentu ciepło ją przyjęli w formacie, jednak duża część widzów nie rozumiała decyzji kobiety w sprawie drużyny, a także doboru piosenek dla uczestników.

Reklama

Od dłuższego czasu plotkowano, że w nadchodzącej edycji dojdzie do zmian, ale nikt nie przypuszczał, że z fotelem pożegna się właśnie autorka hitu "Tamta dziewczyna".

Teraz na jaw wyszło, kto ją zastąpi!

To ona zastąpi Grzeszczak w "The Voice of Poland". Ale zaskoczenie!

W 13. odsłonie "The Voice" fani będą mogli oglądać zmagania drużyny Tomsona i Barona, Justyny Steczkowskiej, Marka Piekarczyka i... Lanberry, czyli Małgorzaty Uściłowskiej.

35-letnia wokalistka w 2015 roku zadebiutowała na rynku fonograficznym singlem "Podpalimy świat". Rok później wydała debiutancki album. Jest jedną z autorek piosenki "Anyone I Want to Be", z którą Roksana Węgiel zwyciężyła w finale 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Tworzyła muzykę i pisała teksty jeszcze dla artystów takich jak: Dawid Kwiatkowski, Honorata Skarbek, Doda, czy Viki Gabor.

Pomimo tego, że 35-latka jest utalentowaną wokalistką i kompozytorką to wielu internautów skrytykowało decyzję o zaangażowaniu ją do talent show.

Jedna z fanek wytknęła fakt, że Uściłowska sama próbowała swoich sił w formacie i nie dostała się do dalszego etapu.

Lanberry faktycznie w 2013 roku chciała dostać się do programu, jednak nie została doceniona przez ówczesnych trenerów. Rok później wystartowała w "X Facotrze".

Pod wpisem pojawiły się również głosy wsparcia i dużą część widzów jest ciekawa, jak 35-latka poradzi sobie w roli jurorki.

Też jesteście zaskoczeni tym wyborem?

"The Voice of Poland": Kiedy kolejna edycja?

13. edycja "The Voice of Poland" na ekranach pojawi się na antenie TVP2 już tej jesieni. Portal "Wirtualne media" podaje, że precastingi odbyły się wiosną, a w sierpniu wystartowały castingi z udziałem jurorów.

Zobaczcie również:

Laureatka "The Voice Of Poland" Alicja Szemplińska wystąpi na Mistrzostwach Świata

Poruszające wyznanie Lanberry! Tego nikt o niej nie wiedział

"The Voice of Poland": To już pewne. Lanberry nową jurorką programu TVP!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "The Voice of Poland" | Sylwia Grzeszczak | Lanberry
Reklama
Reklama
Reklama