Reklama
Reklama

Janusz Palikot zrywa współpracę z Żurnalistą! Już nie będzie jego sponsorem

Janusz Palikot był sponsorem podcastu Żurnalisty. Mogliśmy to usłyszeć na początku każdego odcinka. Jednak po ostatnich doniesieniach na temat jego przekrętów, Palikot postanowił wycofać się ze współpracy w trybie natychmiastowym.

Palikot wycofuje się ze sponsorowania Żurnalisty!

Jeszcze do niedawna Żurnalista był uwielbianym przez gwiazdy podcasterem, do którego chodziły się spowiadać najważniejsze postacie z polskiego show biznesu. Wywiadu udzielili mu Barbara Kurdej-Szatan, Michał Szpak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Maria Peszek czy Marcin Matczak. Odkąd jednak na światło dzienne wychodzą wszystkie afery z jego udziałem, celebryci i celebrytki wycofują się ze współpracy z nim.

Reklama

Warto przypomnieć, że dziennikarskie śledztwa Pudelka oraz Spider's Web wykazały, że ukrywający się pod pseudonimem Żurnalista Dawid S. ma na sumieniu naprawdę wiele. Wielu osobom jest dłużny ogromne sumy pieniędzy. Samej Poczcie Polskiej jest winien około 200 tysięcy złotych, a dodatkowo drugie tyle osobom fizycznym.

Chociaż Żurnalista za swoje zachowanie przeprosił i zadeklarował, że stara się zwrócić pieniądze i odzyskać zaufanie swoich fanów - niesmak pozostał. Teraz musi się zmierzyć z konsekwencjami swoich czynów. Ze współpracy z nim zrezygnował Janusz Palikot, który był jednym ze sponsorów podcastu.

W rozmowie z Pudelkiem Janusz Palikot potwierdził, że wycofał się ze współpracy z Żurnalistą po doniesieniach o jego problemach z prawem.

Janusz Palikot nie był jedynym sponsorem Żurnalisty. Jak informował Spider's Web podcast był także objęty patronatem płockiego dealera samochodów Mercedes-Benz Auto Forum. 

Zobaczcie również:

Britney Spears otwiera się na temat seksu w ciąży: "Jest świetny"

Rihanna i ASAP Rocky rozstali się!? "Przyłapała go na zdradzie". To nie tak miała się skończyć ich historia

Agnieszka Mazurek nie żyje. Prokuratura wszczęła śledztwo. Szokujące okoliczności zgonu

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Palikot | Żurnalista
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy