Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan myślała, że nikt nie patrzy! To trudno będzie wytłumaczyć...

Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) jakiś czas temu postanowiła zrezygnować z wygód, jakie niesie za sobą poruszanie się po mieście samochodem i przesiadła się na rower. Gwiazda kilkukrotnie na swoim Instagramie chwaliła się, że bez względu na pogodę - trwa w swoim postanowieniu i nie porzuca dwukołowca. Okazuje się jednak, że rowerowe przeprawy w wykonaniu Rozenek do najbezpieczniejszych nie należą...

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła przysłużyć się nieco środowisku - odstawiła konie mechaniczne i przesiadła się na rower. Jakiś czas temu opublikowała nawet zdjęcie ze swoim jednośladem, żartując w opisie, że "benzyna taka droga".

"Perfekcyjna" na swoim Instastory wielokrotnie chwaliła się najnowszym postanowieniem i przekonywała, że żadna pogoda nie powstrzyma ją przed rowerowymi eskapadami. W końcu każda okazja na zgubienie kilku kalorii jest niezwykle w cenie.

Reklama

Małgosia od wielu miesięcy dba o swoją formę. Polacy mogli towarzyszyć jej na początku tej trudnej drogi w programie "Rozenek cudnie chudnie". "Perfekcyjna" na swoim Instastory często raczy obserwatorów kadrami z jogi, czy wizyt na siłowni. Nie da się również przeoczyć, że celebrytka jest teraz w rewelacyjnej formie.

Rozenek-Majdan łamie przepisy!

Ostatnio paparazzi przyłapali gwiazdę TVN na jednej z takich przejażdżek. W młodzieżowej stylizacji mknęła ulicami Warszawy. 

Niestety nieustannie dzwoniący telefon chyba zakłócał jej radość z wycieczki, bo niemal przez całą drogę - jak donosi "Super Express" - prowadziła ożywioną dyskusję, co jakiś czas zerkając na ekran.

Nie da się jednak ukryć, że używanie telefonu w trakcie jazdy mogłoby ją słono kosztować. Zaoszczędzone pieniądze na paliwie - musiałaby zapłacić podczas ewentualnej interwencji ze strony stróżów prawa. Otrzymałaby bowiem 200 zł kary.

Zobacz też:

Radosław Majdan łapie za ścierę i wyjawia, co dzieje się z dziećmi Rozenek. Prawda zaskakuje

Radosław Majdan okłamał ukochaną. Małgorzata Rozenek skomentowała: byłam naiwna

Edyta Górniak zaliczyła wpadkę w kościele. Nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy