Reklama
Reklama

Edyta Górniak zaliczyła wpadkę w kościele. Nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli!

Edyta Górniak (49 l.) jako niezwykle uduchowiona osoba każde święta celebruje w wyjątkowy dla siebie sposób. W tym roku nie rozpoczęła jeszcze przygotowań do Wielkanocy, bowiem wystąpiła na scenie TVP u boku Jose Carrerasa. Wokalistki nie mogło bowiem zabraknąć na koncercie TVP "Cud życia". W najnowszym wywiadzie opowiedziała, gdzie spędzi ten świąteczny czas i przy okazji przypomniała swoją kościelną wpadkę ze Stanów Zjednoczonych...

Edyta Górniak nie narzeka w tym roku na brak pracy. Wokalistka obecna jest niemalże na wszystkich koncertach organizowanych przez publicznego nadawcę. W wypełnionym po brzegi kalendarzu znalazło się również miejsce na galę Polish Businesswomen Awards.

Piosenkarka została wyróżniona nagrodą w kategorii Wybitna Piosenkarka i Dobroczyńca Roku. Trzeba przyznać, że takie docenienie z pewnością zrekompensowało jej w pewnym stopniu to, że nie mogła jeszcze wziąć się za świąteczne przygotowania.

Reklama

Wielkanoc u Góniak

W rozmowie z "Super Expressem" wyjawiła, że w ostatniej chwili musiała rzucić wszystko, zmienić plany i teraz sama zastanawia się, gdzie spędzi tegoroczne święta.

Gwiazda chętnie wraca również pamięcią do lat, które spędziła w Stanach Zjednoczonych. Niedawno żaliła się, że tęskni nieco za Ameryką i żałowała, że przez restrykcje covidowe nie mogła odwiedzić swojego ukochanego miejsca na ziemi.

Zaliczyła wpadkę w amerykańskim kościele

Tym razem w rozmowie z portalem przypomniała zabawną historię z amerykańskiego kościoła. Okazuje się, że przy okazji świąt wielkanocnych i tradycji świecenie pokarmów - zaliczyła drobną wtopę. Amerykanie nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli!

Edyta dodała również, że wraz z koleżanką stały się atrakcją w kościele, bo niemalże wszyscy patrzyli właśnie na ich skromne święconki.

Nie da się ukryć, że tradycja Amerykanów nieco różni się od tej, którą znamy z Polski. Górniak nie ukrywa, że tradycja jest dla niej niezwykle ważna. Wielkanoc najprawdopodobniej będzie celebrować w małym, drewnianym kościółku w góralskim stroju.

W rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła nawet, że w tym roku nie musi pożyczać góralskiego stroju, tylko niczym rodowita Podhalanka sama sprawiła sobie w końcu tradycyjne odzienie.

Zobacz też:

Allan Krupa o twórczości Edyty Górniak. Zna tylko największe hity! 

Edyta Górniak zablokowała publikację swoich zdjęć z Carrerasem! "Wypadła za grubo. Przestała odzywać się do stylistki"

Allan Krupa zaskoczony. Dziecko w drodze! "Nikt nawet nie przypuszczał..."

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy