Reklama

Reklama

Reklama

Allan Krupa zaskoczony. Dziecko w drodze! "Nikt nawet nie przypuszczał..."

Według najnowszych informacji rodzina Krupów wkrótce się powiększy. Allan Krupa ma powód do świętowania...

Syn Edyty Górniak od lat nie utrzymuje kontaktu ze swoim ojcem. Chłopak niedawno skończył 18 lat i postanowił ponoć spotkać się z Dariuszem Krupą. A ten, odkąd wyszedł z więzienia, próbuje wieść normalne życie.

W 2014 roku za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym został skazany prawomocnym wyrokiem sądu na 6 lat pozbawienia wolności, choć wcześniej prokurator wnioskował o 12 lat. Za dobre sprawowanie opuścił więzienie w 2020 roku. U jego boku pojawiła się tajemnicza brunetka, z którą niedawno przyłapali go paparazzi.

Reklama

Według ustaleń "Życia na Gorąco" w życiu Dariusza Krupy szykuje się kolejna rewolucja - niebawem muzyk po raz trzeci zostanie ojcem!

Dariusz Krupa będzie ojcem

Prócz Allana Dariusz Krupa ma jeszcze córkę Leę, której matką jest jego była partnerka. Muzyk zaczął spotykać się z nią po rozwodzie z Edytą Górniak.

Po tym, jak spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, kobieta ułożyła sobie życie bez niego. Z ojcem przestał kontaktować się również Allan. Teraz wszystko może się zmienić.

Chłopak jest zaskoczony informacją. Zadeklarował, że chciałby spotkać się z ojcem, z którym tak naprawdę wiele go łączy. Podobnie jak on zajmuje się muzyką - niedawno wydał pierwszego singla, którego nagranie sfinansowała mu znana matka. Czy dojdzie do pojednania ojca z synem? Allan już nieraz udowodnił, że jest dojrzalszy niż jego rodzice razem wzięci.

Zobacz też:

Skrzynecka zna prawdę o małżeństwie Królikowskiego

"Kuchenne rewolucje": Gessler zdradziła, kto finansuje remonty

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa | Dariusz K., muzyk | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy