Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Dariusz Krupa znowu ma problemy z policją! Były mąż Górniak rok temu wyszedł z więzienia po 3 latach

Dariusz Krupa (44 l.) w 2017 roku został skazany za śmiertelne potrącenie starszej kobiety na pasach pod wpływem narkotyków. Rok temu były mąż Edyty Górniak przedterminowo opuścił więzienie po 3 latach. Wygląda na to, że znowu ma kłopoty.

W poniedziałek pod podwarszawski budynek, w którym obecnie zatrzymał się Krupa podjechała policja. Naoczni świadkowie twierdzą, że funkcjonariusze spędzili pod nim kilka godzin, w trakcie których zdenerwowany producent muzyczny nerwowo rozmawiał przez telefon.

Policja odwiedziła Dariusza Krupę

Lokal, w którym obecnie mieszka były mąż Górniak, jest ponoć wynajmowany przez jego obecną, młodszą o niemal 20 lat partnerką. Mówi się, że kobieta zalegała z płatnościami za mieszkanie i najwyraźniej zniecierpliwiony właściciel nakazał jej eksmisję, razem z jej ukochanym.

Wygląda na to, para prowadzi bardzo beztroskie życie. Jakiś czas temu Krupa z partnerką zostali przyłapani na randce w Warszawie, w trakcie której roześmiani jeździli hulajnogą elektryczną. Najwyraźniej nie mieli głowy do płacenia rachunków.

Reklama

Krupa, który przebywa obecnie na zwolnieniu warunkowym, na pewno nie był zachwycony tak szybkim, ponownym kontaktem z przedstawicielami prawa.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dariusz K., muzyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje