Reklama
Reklama

Żurnalista przeprasza. Wydał oświadczenie "Zawiodłem. Nie będę się tłumaczyć"

Żurnalista zasłynął ze swoich wywiadów, w których celebryci wyjawiali swoje sekrety. Teraz na jaw wyszły jego tajemnice i kłopotach z prawem. Co na to sam Żurnalista? Wydał oświadczenie.

Żurnalista wydał oświadczenie

Żurnalista jest autorem jednego z najpopularniejszych podcastów. Przeprowadzał rozmowy z celebrytami, a sam ukrywał swoją tożsamość. Wyszło na jaw, że ma poważne kłopoty finansowe, a nawet toruńska prokuratura domagała się jego aresztowania. Chodzi o to, że Żurnalista ma wiele niespłaconych zobowiązań finansowych. Zalega z płatnościami na setki tysięcy złotych spółce Skarbu Państwa - Poczcie Polskiej i osobom prywatnym. Jedna z bydgoskich drukarni oskarżyła go publicznie o nieuregulowanie zapłaty za wydrukowanie kilku nakładów książki, której był autorem.

Reklama

O jego problemach opowiedziała też była partnerka. Stwierdziła, że w trakcie związku Żurnalista żył na jej utrzymaniu, a także pożyczał pieniądze i nigdy ich nie zwracał.

Po tym, jak rewelacje w sprawie Żurnalisty ujrzały światło dzienne, mężczyzna wydał oświadczenie, w którym próbuje wyjaśnić sprawę swoich długów.

W dalszej części oświadczenia mówi o konkretnych kwotach i tłumaczy, że chce naprawić swoje błędy i odbudować zaufanie swoich fanów.

Czy jego wyjaśnienia przekonają słuchaczy podcastów Żurnalisty? Uda mu się odbudować wizerunek?

Zobacz też:

Żurnalista wyznał prawdę. Jest winny zarzucanych mu czynów? "Uciekałem jak szczur"

Antek Królikowski straci pół miliona złotych? Jego wybryki będą słono kosztować!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Żurnalista
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy