Reklama
Reklama

Żurnalista oszukiwał ludzi przez lata? Zaskakujące słowa jego byłej dziewczyny

Była dziewczyna Żurnalisty, Aleksandra Maliszewska, postanowiła zabrać głos w sprawie wybryków partnera. Zdradziła, w jakim zakłamaniu żył jej partner i opowiedziała o ich trzyletnim związku. Czy mężczyzna od zawsze oszukiwał?

Żurnalista, będący autorem jednego z najpopularniejszych podcastów w Polsce, wreszcie się doigrał. Nie dość, że jego twarz ujawniono w sieci, to na dodatek okazało się, że zalega z płatnościami na setki tysięcy złotych spółce Skarbu Państwa - Poczcie Polskiej i osobom prywatnym. Co więcej, jedna z bydgoskich drukarni oskarżyła go publicznie o nieuregulowanie zapłaty za wydrukowanie kilku nakładów książki, której był autorem, a toruńska prokuratura domagała się nawet jego aresztowania.

Reklama

Była dziewczyna Żurnalisty opowiada o związku z nim

Chociaż Żurnalista wykreował sobie w sieci wizerunek romantyka, okazuje się, że jego pełne miłości serce to nic więcej jak zwykła bujda. O związku z mężczyzną opowiedziała jego była dziewczyna, która miała okazję żyć z nim trzy lata.

Na początku związku wszystko wydawało się w porządku. Ola poznała Żurnalistę przez wspólną znajomą i się zakochała. Niestety, jej uczucia zostały wykorzystane.

Młoda dziewczyna wybłagała rodziców o to, by przyjęli Żurnalistę pod swój dach. Para mieszkała u nich trzy lata, po czym zdecydowała się pójść na swoje, ponieważ chłopak poróżnił się z rodziną ukochanej.

Żurnalista wykorzystywał innych

Jak się okazuje oszukiwanie i wykorzystywanie czyjejś dobroci to chleb powszedni dla Żurnalisty. Mężczyzna nie tylko oszukiwał duże firmy, którym nie oddawał pieniędzy za niby kampanie marketingowe, ale również najbliższe mu osoby. W tym Aleksandrę i jej rodziców.

Ola wspólnie z rodziną robiła wszystko, co możliwe, by pomóc swojej drugiej połówce. Pożyczała mu więc pieniądze, które znikały nie wiadomo gdzie, generując więcej długów niż korzyści. Jak się okazuje, Żurnalista nie chodził po pożyczki na wieczne nieoddanie tylko do Oli, ale również do innych członków jej rodziny.

Nawet wspólne zamieszkanie i pozbycie się kłopotliwych rodziców nie zmieniło Żurnalisty. Mężczyzna wciąż żerował na pensji swojej dziewczyny, robiąc biznesy na boku. Nigdy nie pochwalił się, nad czym właściwie pracuje, na co wydaje pieniądze, ani dlaczego właściwie wciąż ma długi i komorników na karku.

Żurnalista lubi kłamstwa tak samo jak zdrady

Maliszewska odniosła się również do wizerunku, który stworzył sobie w internecie jej były partner. Dziewczyna postanowiła przestrzec zakochane w nim nastolatki przed byciem naiwną. Jak zaznaczyła, że Żurnalista lubi mieć wiele kobiet wokół siebie.

Zraniona Ola wspomniała również rozstanie z mężczyzną. Po trzech latach związku Żurnalista bał się stanąć twarzą w twarz ze swoją dziewczyną. Gdy przyjechała zabrać swoje rzeczy, nie wyszedł nawet z łazienki.

Żurnalista bał się wychodzić z domu

Liczne oszustwa wpędziły mężczyznę w długi, których nie mógł spłacić. Ponadto przysporzyły mu również wielu wrogów. Dochodziło do sytuacji, w których Żurnalista bał się wychodzić z domu, twierdząc, że ktoś go obserwuje. Można przypuszczać, że z tego samego powodu ukrywał swój wizerunek od rozpoczęcia swojej działalności internetowej.

Doniesienia opublikowane przez Pudelka szokują. Pozostaje czekać na komentarz głównego bohatera w tej sprawie - do tej pory Żurnalista nie odniósł się do opowieści Aleksandry Maliszewskiej. Niestety, póki co wszystkie ujawnione rewelacje rzucają negatywne światło na jego sylwetkę.

Zobacz także:

Marianna Dufek o filmie Vegi o Durczoku: "konsultuję z prawnikami". Zablokuje produkcję?

Kolejna sekstaśma Kim Kardashian! Gwiazda robi wszystko, by nie wyciekła do mediów

Sandra Kubicka ostro o Antku Królikowskim: "Bardzo dobrze, że zniknął"

Bunt rosyjskich żołnierzy w "pułku śmierci"? Ukraińcy ujawnili rozmowę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Żurnalista
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy