Reklama
Reklama

Janachowska na spacerze w sandałach wartych średnią krajową. Również torebka robi wrażenie

Izabela Janachowska może sobie pozwolić na noszenie luksusowych rzeczy i chętnie korzysta z tego przywileju. Niedawno podczas spaceru miała na sobie równowartość kilkunastu tysięcy złotych!

Izabela Janachowska: kariera

Izabela Janachowska zaczynała swoją karierę od występów w "Tańcu z gwiazdami", gdzie uczyła tańczyć m.in. Radosława Majdana. W końcu jednak powiedziała pass i przebranżowiła się na ekspertkę od ślubów. W tej branży szło jej równie dobrze co w tańcu i zresztą do dziś jej concept store świetnie funkcjonuje.

Janachowska nie zrezygnowała jednak całkowicie z obecności tańca w swoim życiu. Od zeszłego roku współprowadzi "Taniec z gwiazdami" u boku Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza i choć sama nie tańczy, to w roli prezenterki również świetnie się sprawdza.

Reklama

Nie jest tajemnicą, że Izabela Janachowska i jej mąż wiodą dostatnie życie, z czym się specjalnie nie kryją. Ukochany gwiazdy jest biznesmenem, ona sama również wydatnie dokłada się do rodzinnego budżetu. Nic więc dziwnego, że oboje mogą sobie pozwolić na dobra luksusowe, takie jak ubrania i gadżety światowych marek, wczasy w luksusowych kurortach czy drogie samochody.

Jakiś czas temu głośno było o... skarpetkach Izabeli Janachowskiej. Podczas zakupów w galerii paparazzi zrobili jej zdjęcia, a media od razu wychwyciły, że gwiazda ma na sobie skarpetki marki Gucci warte... 700 zł! Ona sama nawet poczuła się w obowiązku wytłumaczyć później z tego zakupu, twierdząc, że kupiła je na promocji, na dodatek na dziale dziecięcym.

Izabela Janachowsa w stylizacji wartej kilkanaście tysięcy złotych!

"To są skarpetki z działu dziecięcego, kupione na promocji. W życiu bym nie wydała takich pieniędzy na skarpety, bo są gorsze od takich normalnych, milutkich, bawełnianych" - powiedziała wówczas Pudelkowi. Dodała także, że pożegnała się już z nietrafionym zakupem.

Skarpetki może nie były najbardziej udanym nabytkiem, jednak Izabela Janachowska nie przestała inwestować w drogie buty. Na niedawnym spacerze, podczas którego paparazzi zrobili jej zdjęcia, miała na sobie sandały marki Louis Vuitton, za które trzeba zapłacić ok. 4500 zł, czyli mniej więcej tyle, ile w Polsce wynosi średnia krajowa. To nie obuwie było jednak najdroższe w jej stylizacji. Izabela Janachowska miała ze sobą także torebkę Yves Saint Laurent, za którą trzeba zapłacić pięciocyfrową kwotę. Łącznie na sobie miała zatem kilkanaście tysięcy złotych!

Zobacz też:

Izabela Janachowska nie cieszyła się sympatią rówieśników

Izabela Janachowska ujawnia, czy brakuje jej Rozenek-Majdan w "Tańcu z gwiazdami"

Ostra odpowiedź Zełenskiej na list Rogera Watersa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy