Reklama
Reklama

Jan i Lenka Kliment wkrótce zostaną rodzicami! Para nie kryje radości: "Udało się!"

Jan Kliment (48 l.) ma powody do świętowania. Właśnie podzielił się z fanami na Instagramie radosną nowiną - jego żona Lenka Klimentova jest w ciąży. Para udostępniła wspólne zdjęcie wraz z poruszającym opisem wyjaśniającym, dlaczego tak długo zwlekali z podzieleniem się tą informacją.

Jan i Lenka Kliment wkrótce zostaną rodzicami! Para nie kryje radości: "Udało się!"

Jan Kliment to tancerz, który trzykrotnie zwyciężył program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Prywatnie jest mężem Lenki Klimentovej, również zawodowej tancerki. Para właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcie opatrzone poruszającym postem, w którym chwalą się radosną nowiną - wkrótce zostaną rodzicami! Na fotce małżeństwo zapozowało ze zdjęciem USG ich pociechy oraz ukochanymi czworonogami.

Jak przyznali wieczne pytania o to, kiedy powiększą swoją rodzinę, były męczące i wyjątkowo dla nich trudne. Szczęśliwi przyszli rodzice nie kryją ekscytacji, jednak poprosili też, by gratulacje składać, gdy ich pociecha pojawi się już na świecie.

Reklama

Jan i Lenka Kliment - Historia miłości

Jan Kliment poznał swoją przyszłą żonę w Ostrawie, gdy ona miała zaledwie 10 lat. Jej trener tańca zaprosił 25-letniego wówczas Jana na warsztaty, by poprowadził zajęcia dla dziecięcej grupy. Lenka dopiero stawiała pierwsze poważniejsze kroki w tańcu zawodowym, jednak była najzdolniejszą uczennicą w klasie. Para spotkała się 10 lat później, gdy Jan Kliment przyjechał do Polski na casting do "Tańca z gwiazdami".

Sportowiec zaproponował pięknej tancerce udział w show, jednak 20-latka wystraszyła się odpowiedzialności stojącej za udziałem w programie na żywo. Dopingowała starszego kolegę i przyjeżdżała z Ostrawy na każdy odcinek programu. Para nie musiała długo czekać, aż między nimi pojawiło się poważniejsze uczucie i Lenka zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy. W czerwcu 2016 powiedzieli sobie sakramentalne "tak" i od tamtej pory są jednym z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie.

Zobacz też:

Halina Mlynkova w dziwacznej stylizacji. Kto jej to zrobił?

Karolina Pisarek i Roger Salla poszczycili się bogactwem na weselu. Ich przyjęcie kosztowało milion złotych!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lenka Klimentova | Jan Kliment | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy