Reklama
Reklama

Jackowski widział, co stanie się w czerwcu: "Możemy stracić radość z wakacji"

Krzysztof Jackowski ma obawy względem czerwca 2023 roku. Tym razem nie chodzi o pogodę na lato. W swojej najnowszej wizji profeta z Człuchowa widział dziwne rzeczy.

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego dla Polaków

Krzysztof Jackowski znów zaskakuje swoimi przepowiedniami. Profeta znany jest z wizji na każdy możliwy temat. Przewidywał co się stanie w polityce i gospodarce, rozwiązywał zagadki zaginięć, a także... doradzał Polakom, jaka będzie pogoda. Jak widać, jasnowidz jest wszechstronnie utalentowany. Dlatego dziennikarze tabloidu postanowili zapytać, co w najnowszej wizji przewidział na czerwiec.

Reklama

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego: "Możemy stracić radość z wakacji"

Niestety, podając poniższe informacje, Jackowski nie dodał, co dokładnie ma na myśli. To stwarza ryzyko błędnej interpretacji, lecz czymże byłaby wróżba bez odrobiny tajemnicy.

"Jak myślę o okresie wakacyjnym, to niepokojąco kojarzy mi się czerwiec. Na świecie może zacząć dziać się coś, co może sprawić, że w czerwcu trochę możemy stracić radość z wakacji. Na świecie może zrobić się goręcej" - skomentował jasnowidz dla portalu O2.

Przepowiednia Jackowskiego na wakacje. Oto co czeka każdego z nas

Niezależnie, czy planujecie wypoczywać nad morzem, w górach, czy nad jeziorem, stałym punktem programu będą... paragony przyprawiające o gęsią skórkę!

"W wakacje na pewno będą paragony grozy" - wyznał dziennikarzom jasnowidz.

Spytano się więc profety, czy w związku z inflacją może być tak, że w pewnym momencie Polska będzie miała problem gospodarczy. Póki co, jasnowidz dementuje takie insynuacje:

"Prawdę mówiąc, to kryzysu nie ma. Kryzys jest wtedy, jeśli ludzie mają w ręku pieniądze, a towaru nie ma. Teraz jest odwrotnie. Towaru jest mnóstwo, a i ludzie jeszcze - mimo wszystko - żyją na w miarę dobrej stopie" - dodał najpopularniejszy polski jasnowidz.

Poczuliście się uspokojeni? Przypominamy, że wszelkie przepowiednie, wróżby i horoskopy należy traktować z przymrużeniem oka.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama