Reklama
Reklama

Jacek Rozenek wyraził zrozumienie dla Moniki Olejnik. W przeszłości udar odebrał mu niemal wszystko

Monika Olejnik przyznała, że ma nowotwór piersi i jest po operacji. W tej sytuacji dziennikarkę wspiera wiele gwiazd z otoczenia, w tym m.in. Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan, czy... Jacek Rozenek. Mężczyzna zabrał głos i przy okazji nawiązał do własnych, trudnych doświadczeń.

Jacek Rozenek zabrał głos ws. Moniki Olejnik

Aktor Jacek Rozenek zabrał głos ws. Moniki Olejnik, która przyznała się do zmagań z rakiem piersi oraz operacji. Podkreślił, że to bardzo ważny temat i cieszy się z tego, jak wiele gwiazd potrafi dziś mówić otwarcie nie tylko blaskach, ale też cieniach codzienności.

"Jest potrzebne, żeby dzielić się z ludźmi nie tylko szczęściem, ale także problemami, które nie omijają nikogo z nas. Bardzo dobrze, że Monika mówi o chorobie, która ją spotkała" - wyjawił aktor "Super Expressowi".

Reklama

Jacek Rozenek wie, jak wyglądają poważne zmagania. "Choroba może dopaść każdego"

Następnie Jacek Rozenek zabrał głos ws. motywacji Moniki.

"Wiem, że jest bardzo usportowioną osobą, więc na pewno będzie walczyć. Trzymam za nią bardzo mocno kciuki. To ważne, że coraz więcej osób publicznych stawia swoją chorobę na pierwszy plan, nie dlatego, żeby uważali, że choroba jest ważna, ale aby pokazać innym jak ją w ogóle przejść" - mówił.

Jacek Rozenek zachęcił też innych celebrytów do zabierania głosu na temat własnych zmagań.

"Choroba może dopaść każdego z nas, na różnych etapach życia i trzeba sobie z nią poradzić. Myślę, że osoby publiczne, których los także nie oszczędził, a pokonały raka, czy inne choroby, mogą być nadzieją dla innych ludzi i motywacja do walki o odzyskanie zdrowia" - podsumował.

Jacek Rozenek o udarze. Problemy zdrowotne odebrały mu lata życia

Jacek Rozenek zna konsekwencje, jakie może nieść za sobą problem zdrowotny. W przeszłości doświadczył udaru, a lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Niestety, mimo radości aktor długo dochodził do siebie, a prawdziwą szkołę życia otrzymał zaraz po opuszczeniu szpitalnych murów:

"Ja nie mam w tej chwili nic. Muszę nadrobić zaległości trzech lat. Kupić sobie jakieś mieszkanie, może samochód. Startuję od zera. Szkoda, że w takim wieku. Jest to dla mnie teraz wyzwanie zarobić pieniądze na podobny samochód, dom, mieszkanie. Przyjmuję to wyzwanie" - uzewnętrzniał się w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post.

Tak jak przeżycia Moniki Olejnik stały się powodem siły do walki dla wielu chorych, tak i opisywane zmagania aktorka stanowiły ogromne wsparcie dla osób po przejściach. Nic dziwnego, że artysta zwraca na nie uwagę.

Czytaj też:

Jacek Rozenek po długiej przerwie pokazał się na salonach. Zaprezentował młodszą o 20 lat wybrankę

Nie milkną plotki o nowym związku Jacka Rozenka. Przyszedł czas na poważne deklaracje

To będzie trudny czas dla Rozenek-Majdan. Właśnie ogłosiła. Pora spakować walizki i uciec z kraju

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Rozenek | Monika Olejnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy