Reklama
Reklama

Jacek Kurski zmienił fryzurę i przeszedł metamorfozę. Czy to kolejna "dobra zmiana"?

Jacek Kurski (59 l.) korzysta obecnie z chwilowej przerwy od obowiązków. Przymusowy urlop spędza z rodziną i choć już od paru miesięcy nie jest związany z Telewizją Polską, pojawił się na jubileuszowej imprezie zorganizowanej z okazji 70-lecia TVP. Zaprezentował się tam po raz pierwszy w nowej fryzurze! Czy to kolejna "dobra zmiana"?

Joanna Kurska została szefową "Pytania na śniadanie"

Odkąd Mateusz Matyszkowicz zastąpił w fotelu prezesa TVP Jacka Kurskiego, minęły już ponad dwa miesiące. Choć początkowo mówiono, że na byłego dyrektora telewizji publicznej czeka wiele nowych obowiązków, póki co, pozostaje on bezrobotny. Nie wygląda jednak na przesadnie przejętego tym faktem, wręcz przeciwnie - widać, jak dobrze służy mu przymusowy urlop!

Dzięki zmianom na najwyższych stanowiskach na Woronicza, do pracy w Telewizji Polskiej mogła powrócić żona byłego szefa stacji - Joanna Kurska. Wcześniej zrezygnowała z posady, bowiem nie chciała pracować w jednym miejscu ze swoim małżonkiem. Obiecywała, że do redakcji wróci, gdy  jej mąż przestanie pełnić funkcję prezesa. Niedawno tak właśnie się stało - 47-latka wróciła do TVP w wielkim stylu - od razu została szefową popularnego programu "Pytanie na śniadanie".

Reklama

Z tej okazji pojawiła się, oczywiście wraz z mężem, na uroczystej gali zorganizowanej z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej. Szczególną uwagę dziennikarz przyciągnął właśnie Jacek Kurski. Zaprezentował się bowiem w zupełnie nowej fryzurze!

Jacek Kurski pojawił się w nowej fryzurze

Okres urlopu to dla wielu czas na łączenie przyjemnego z pożytecznym. Nie inaczej radzi sobie teraz Jacek Kurski, który - chcąc nie chcąc - pozostaje chwilowo bez pracy. Nie wiadomo jeszcze jakie stanowisko czeka na byłego wicepremiera, ale można być niemal pewnym, że rząd Prawa i Sprawiedliwości, z którym Kurski jest blisko związany, znajdzie dla niego intratną posadę.

Niedawno rzecznik prasowy PiS zapewniał w mediach społecznościowych, że na Kurskiego czekać będą czekać niebawem "nowe zadania" - nie sprecyzował jednak, co miałoby to oznaczać.

Z bezrobocia - bądź jak kto woli - z przymusowego urlopu męża, cieszy się również żona byłego prezesa TVP, jej partner ma bowiem teraz więcej czasu dla rodziny:

"Jacek jest najlepszym mężem i ojcem, wspaniale opiekuje się teraz naszą córeczką Anną Klarą Teodorą. Cieszę się, że nareszcie mamy więcej czasu dla siebie, że Jacek może rozwijać swoją sportową pasję - pływanie. Ostatnio siłą trzeba było go wyciągać z jeziora!" - opowiadała szefowa "Pytania na śniadanie" w rozmowie z portalem Plejada.

Sam zainteresowany również chyba nie narzeka - jak widać po najnowszych zdjęciach - odpoczynek dobrze mu zrobił. Na uroczystych urodzinach TVP były dyrektor stacji zaprezentował się w nowej fryzurze. Kurski zapuścił grzywkę i wygląda teraz jak trzydziestolatek!

Były prezes TVP zdecydowanie odmłodniał i prezentuje się znakomicie. To dopiero "dobra zmiana"!


Zobacz też:

70-lecie TVP: stylizacje gwiazd. Tego wieczoru twarze Telewizji Polskiej przeszły same siebie

Danuta Holecka, Magdalena Ogórek, Jarosław Jakimowicz tyle zarabiają w TVP

Joanna Kurska wyjawiła, co robi jej mąż po odejściu z TVP. Kiedy wróci do pracy?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kurski | Joanna Kurska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy