Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pożegnali się z Polsatem. Już mają plan
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie będą dłużej prowadzić śniadaniówki "halo tu polsat". Małżeństwo podkreśliło, że mimo to ma wiele obowiązków zawodowych. Kilka projektów dopiero się rozpocznie. Jeden z nich dotyczy marki prezenterki.
"Najbliższe miesiące zamierzamy poświęcić na intensywny rozwój naszych marek osobistych oraz realizację autorskich projektów, którymi już wkrótce się z Wami podzielimy" - informowali zakochani w sieci.
Kasia długo nie milczała i znienacka ogłosiła, że po wakacjach wróciła do Warszawy, ale zaledwie na moment. Poprosiła fanów o cierpliwość, ponieważ szykuje dla nich coś wyjątkowego.
Katarzyna Cichopek zdradziła prawdę o nowym projekcie
Cichopek wyraźnie nie mogła doczekać się dalszych wiadomości, bo niedługo potem pokazała zdjęcie biletu na samolot i napisała enigmatycznie:
"Nowy projekt nadchodzi".
Kasia uchyliła rąbka tajemnicy oznaczając swoją markę "Harmony" (sprzedającą probiotyczne środki czystości).
To właśnie na profilu marki znalazła się kolejna podpowiedź ws. nowego produktu lub kolekcji.
"Do tej pory pomagaliśmy dbać o przestrzeń wokół Ciebie. Teraz tworzymy nowy codzienny rytuał, tym razem dla Ciebie" - przekazano.
Na szczegóły przyjdzie obserwatorom jeszcze chwilę poczekać.
Katarzyna Cichopek planuje kolejne kroki. Wraca na parkiet
Czy Kasia oprócz rozwoju swojej marki ma w planach inne aktywności? Na pewno wróci do tańca.
"Niektórych rzeczy nie da się z człowieka wyjąć. Taniec to jedna z nich. Wracam, bo sprawia mi frajdę i szczerze, tylko to się liczy" - napisała kilka dni temu w sieci.
Maciej również skupia się na aktywności fizycznej. Jego pasją jest bieganie.
Nic dziwnego, że wielu uważa ich za inspirujący duet?

Czytaj też:
Polsat wydał oficjalny komunikat ws. Cichopek i Kurzajewskiego. Katarzyna od razu zareagowała








