Reklama
Reklama

Jacek Borkowski obściskuje się na imprezie z nową ukochaną. Jego wybranka jest od niego młodsza o 25 lat

Jacek Borkowski (63 l.) to taki polski aktor, który znany jest głównie z jednej roli. Od wielu lat ma ciepłą posadkę w "Klanie". Mogłoby się wydawać, że życie prywatne 63-latka jest tak samo ustatkowane, jak to zawodowe. Nic bardziej mylnego. Borkowski znany jest z tego, iż mimo dojrzałego wieku bardzo chętnie zmienia obiekty uczuć. Niedawno na jednej z imprez pojawił się z młodszą partnerką. Czy to w końcu ta jedyna?

Jacek Borkowski - życie prywatne

O Jacku Borkowskim można bezsprzecznie powiedzieć, że miał bardzo burzliwe życie prywatne. Aktor miał aż trzy żony. Pierwszą kobietą, która zwróciła mu w głowie była Elżbieta Jasińska, z którą ożenił się, będąc jeszcze na studiach. Związek nie przetrwał jednak próby czasu. Miejsce Eli zastąpiła Kasia Borkowska. Z nią aktor doczekał się córki Karoliny, jednak i ta relacja nie okazała się miłością do grobowej deski. W styczniu 2009 roku ożenił się z Magdaleną Gotowiecką, która zmarła w 2016 roku. Para doczekała się syna Jacka oraz córki Magdy.

Reklama

Przez jakiś czas jego partnerką była także Paulina Koziejowska, która od lat próbuje zaistnieć w polskim show-biznesie. Kobieta szczęście znalazła jednak u boku Macieja Orłosia, a kochliwy Borkowski został singlem. Nie trwało to jednak zbyt długo, ponieważ obok 63-latka zakręciła się blond piękność.

Jacek Borkowski nie dał rady utrzymać rąk przy sobie

Jacek Borkowski pojawił się niedawno na jednym z show-biznesowych eventów. Mężczyzna na wydarzenie nie przyszedł jednak sam. Aktorowi towarzyszyła długowłosa 39-latka.

Związek musi być poważny, ponieważ para myśli nawet o wspólnych wyjazdach czy spotkaniach w rodzinnym gronie. Zakochani na imprezie, na której się pojawili, nie szczędzili sobie czułości. 63-latek nie mógł oderwać rąk od swojej ukochanej. Po ich minach wyraźnie widać, że swoim towarzystwie czują się wyśmienicie.

Jacek Borkowski walczył w sądzie o dzieci z teściową i szwagierką

Jacek Borkowski jakiś czas temu postanowił, że nie chce, by jego córka oraz syn wychowywali się w otoczeniu rodziny zmarłej żony. Przez jakiś czas był bowiem skonfliktowany z teściową oraz szwagierką. Sprawa aktora znalazła się nawet w sądzie, proces trwał kilka lat, jednak zakończył się sukcesem Jacka.

"Sąd uznał, że nie jest konieczne kontaktowanie się z tymi osobami. A my we tróje rozpoczęliśmy nowy etap" - wyjawił Borkowski w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

Zobacz też:

Jacek Borkowski potwierdza nowy związek! Jego nowa partnerka jest ceniona w swojej branży

Jacek Borkowski ma już nową partnerkę? Otarł łzy po Koziejowskiej

Borkowski rozczarowany kobietami. Tak go traktowały. "Żadna nie będzie taka jak Magda"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Borkowski | Klan | TVP
Reklama
Reklama
Reklama