Reklama
Reklama

Jacek Borkowski walczył w sądzie o dzieci z teściową i szwagierką. "Rozpoczęliśmy nowy etap"

Jacek Borkowski (63 l.) to jeden z tych aktorów, który od lat jest "mistrzem" jednej roli. Mężczyznę można oglądać w "Klanie". Można by podejrzewać, że skoro jego życie zawodowe jest tak poukładane, to również i prywatnie może pochwalić się stabilizacją. Niestety, aktor w 2016 roku przeżył ogromną tragedię, która wpłynęła na jego dalsze życie.

Jacek Borkowski był trzykrotnie żonaty. Jego trzecie małżeństwo zakończyło się prawdziwą tragedią. Ukochana aktora zmarła na białaczkę w wieku 42 lat. Aktor z kobietą miał dwójkę dzieci, którym po odejściu partnerki musiał się sam zaopiekować. Po tragedii, o dzieci upomniała się rodzina kobiety. Szwagierka aktora oraz teściowa chciały zbliżyć się do pociech Jacka. Aktor jednak nie chciał, aby jego dziećmi opiekowała się rodzina jego żony.

Jacek Borkowski walczy w sądzie z rodziną zmarłej żony

Jacek Borkowski postanowił, że nie chce, by jego syn oraz córka wychowywali się w otoczeniu rodziny zmarłej żony. Nie raz przyznawał to w wywiadach. Konflikt między rodziną żony a Borkowskim stał się na tyle poważny, że znalazł się na wokandzie. Proces trwał kilka lat. Zakończył się sukcesem Jacka.

Reklama

"Sąd uznał, że nie jest konieczne kontaktowanie się z tymi osobami. A my we tróje rozpoczęliśmy nowy etap". - wyjawił Borkowski w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

Syn Borkowskiego ma obecnie 19 lat i sam może zadecydować czy chce kontaktu z rodziną matki, z kolei córka Jacka w tym roku skończyła 16 lat.

"Jacek jest już dorosły i może sam decydować, czy chce mieć kontakt z krewnymi. Wkrótce pełnoletnia będzie też Madzia. Zostawiam im decyzję. Ja nie chcę mieć z tymi paniami nic wspólnego, ale zrozumiem, jeśli dzieci powiedzą coś innego" - powiedział Borkowski w "Twoim Imperium".

Jacek Borkowski - życie prywatne i kariera

Jacek Borkowski urodził się 16 kwietnia 1959 roku w Warszawie. Jako wokalista zadebiutował publicznie w 1970 roku na Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Siedlcach. Jest absolwentem XIII LO w Warszawie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.

Występował w programie "Jak oni śpiewają", w którym zajął 8. miejsce wśród 14 startujących, przegrywając rywalizację z Bożeną Dykiel.

Był trzykrotnie żonaty. Pierwszą żoną była Elżbieta Jasińska, z którą ożenił się na studiach. Z małżeństwa z Katarzyną Borkowską ma córkę Karolinę. W styczniu 2009 roku ożenił się z Magdaleną Gotowiecką, która zmarła 14 stycznia 2016 w wieku 42 lat na białaczkę. Z tego małżeństwa ma syna Jacka i córkę Magdę.

Zobacz też:

Jacek Borkowski chwali się synem. Junior dostał pracę u... siostry. "Odetchnąłem. To stabilny zawód"

Jacek Borkowski i Magdalena Wołłejko: tajemnica ich znajomości


Wróżka Kempisty ma dobre wieści dla Jacka Borkowskiego. "Znów stanie na ślubnym kobiercu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Borkowski | Klan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy