Reklama
Reklama

Izabela Kuna eksponuje płaski brzuch. Co za figura!

Izabela Kuna (51 l.) jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych, polskich aktorek. Gwiazda jeszcze niedawno mówiła, że nie po drodze jej ze sportem, a teraz na Instagramie zachwyca niezwykłą figurą. Jaki jest jej sekret?


Izabela Kuna ostatnio nie może narzekać na brak zajęć! Gwiazda jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek i możemy ją podziwiać na deskach teatru oraz na srebrnym ekranie. Ostatnio można ją było zobaczyć w serialach "Lepsza połowa", "Archwista" czy "Planeta singli. Osiem historii". Dodatkowo obok Mai Ostaszewskiej, stworzyła świetną postać w filmie "Teściowie".

Reklama

Izabela Kuna zachęca do aktywności

Gwiazda jeszcze kilka lat temu mówiła, że nie lubi ćwiczyć. Nie przeszkodziło jej to jednak w osiągnięciu wspaniałej sylwetki! 51-latka zaczęła dbać o formę i chociaż nie jest to jej ulubione zajęcie, stara się uprawiać sport codziennie przez pół godziny.

Izabela Kuna coraz częściej chwali się na Instagramie sportowym stylem życia. Nie zmienia to jednak faktu, że ćwiczenia przychodzą jej z trudem i, jak sama przyznała, łatwiejsza byłaby dla niej głodówka niż chodzenie na siłownie.

Zobacz także: 

Dorota Wellman nie wytrzymała. Te słowa zabolą wszystkie internetowe gwiazdki

Młynarska o szczepieniach na COVID-19! "Ja tam chcę żyć"

Rewolucja w życiu Grażyny Torbickiej i jej męża!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy