Reklama
Reklama

Dorota Wellman nie wytrzymała. Te słowa zabolą wszystkie internetowe gwiazdki

Dorota Wellman (60 l.) krytykuje modę na pokazywanie swojego życia w mediach społecznościowych. "Nowy dom - pokażę. Złoty kibel - pokażę" - pisze. Dostało się także pewnej znanej tancerce.

Dorota Wellman nie tylko rzadko pokazuje się na ściankach i show-biznesowych rautach, ale i w ogóle nie ma konta na Instagramie.

W wywiadach podkreśla, że nie korzysta z żadnych mediów społecznościowych. Zapewnia, że wszystkie jej konta na Facebooku czy Instagramie są fałszywe. Podziwia i szanuje tylko tych, którzy je mają i w sensowny sposób wykorzystują.

Instagram rajem dla narcyzów

Teraz, w najnowszym felietonie, postanowiła skrytykować wszystkie osoby, nie tylko te znane, które relacjonują życie na Instagramie, pokazują dzieci, mieszkania, wakacje, to, co ląduje na ich talerzu, i... intymne życiowe zdarzenia, takie choroba bliskich.

Reklama

Za przykład podaje znaną tancerkę, która z rozmazanym makijażem informowała o tym, że jej babcia trafiła do szpitala.

Niedowartościowani i samotni

Dziennikarka zastanawia się, dlaczego ludzie chcą obcym ludziom opowiadać o swoim życiu? I to ze szczegółami. Uważa, że musi za tym stać brak wiary w siebie i kompleksy.

Zgadzacie się?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman | Edyta Herbuś
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy