Reklama
Reklama

​Dorota Wellman ujawnia, co myśli o Kindze Rusin. Zaskakujące słowa!

Dorota Wellman i Kinga Rusin przez 13 pracowały w „Dzień Dobry TVN” aż do ubiegłego roku, gdy Rusin postanowiła pożegnać się z TVN-em. Wellman nieoczekiwanie ujawniła, co sądzi o jej odejściu.

Kinga Rusin i Dorota Wellman przez 13 lat pracy na planie „Dzień Dobry TVN” nie wypracowały zażyłych relacji. Wręcz nawet można było odnieść wrażenie, że nie przepadały za sobą. Kilka lat temu w programie Kuby Wojewódzkiego Dorota naśmiewała się z Kingi, a konkretnie z jej pasji jeździeckiej i dbania o urodę:

Przy okazji nazwała wtedy książkę Rusin „Co z tym życiem” „pieprzeniem o niczym”. Podobno po emisji odcinka w udziałem Wellman, nastąpiła wymiana emocjonalnych SMS-ów między dwiema prezenterkami.

Dorota Wellman ujawnia prawdę o Kindze Rusin

Z czasem Rusin uznała, że nie do końca realizuje się w TVN-ie. Jak wyjaśniła na Instagramie: 

Reklama

W ubiegłym roku ostatecznie rozstała się ze stacją. W rozmowie z „Faktem” Dorota Wellman postanowiła ujawnić, co sądzi o tej decyzji. Nieoczekiwanie padły ciepłe słowa: 

Rusin zdradziła ostatnio, że drzwi do TVN-u nadal stoją dla niej otworem i gdyby chciała wrócić, zostałaby przyjęta z otwartymi ramionami. Jak ujawnia Wellman, opinia Kingi ma uzasadnienie: 


***

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | Dorota Wellman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy