Reklama
Reklama

Izabela Janachowska szczerze o mężu milionerze. "Nie rzucę pracy"

Izabela Janachowska (35 l.) to jedna z najbardziej znanych ekspertek ślubnych w Polsce. 35-latka jest także żoną milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Gwiazda niedawno udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiada o swoim związku.

Izabela Janachowska od lat jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Jabłońskiego, który może pochwalić się pokaźnym majątkiem. 35-latka udzieliła niedawno wywiadu, w którym opowiedziała nieco więcej o swoim małżeństwie.

Izabela Janachowska szczerze o mężu milionerze

Janachowska w rozmowie z dziennikarzem serwisu plotek.pl wyznała, że nie może narzekać na brak pracy. Niedługo odbędzie się premiera jej ślubnego show, a za kilka miesięcy rozpocznie intensywne prace na planie kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Reklama

35-latka wyznała także, że ma ogromne szczęście, ponieważ praca sprawia, że jest szczęśliwa. Wyznała, że nie zamierza porzucić zajęć, które sprawiają jej radość.

Dziennikarz portalu plotek.pl postanowił zapytać Izabelę, o to, jak reaguje na złośliwe komentarze, w których "fani" piszą, że jest ze swoim mężem dla pieniędzy. Celebrytka poruszyła również temat swoich obowiązków zawodowych.

Zobacz też:

Ewa Szykulska komentuje swój stan po śmierci męża. "Pamięć jest najważniejszą rzeczą"

Adrianna Biedrzyńska odsłania imponujący biust. "Przy niedzieli" chwali się koronką...
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy