Reklama
Reklama

Adrianna Biedrzyńska odsłania imponujący biust. "Przy niedzieli" chwali się koronką...

Adrianna Biedrzyńska (60 l.) doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę swoich wiernych fanów na Instagramie. Aktorka jakiś czas temu prezentowała swoje wdzięki w kusym bikini, a teraz przyszła pora na... sięgający niemal do pępka dekolt!

Adrianna Biedrzyńska w tym roku świętowała 60. urodziny. Nie da się nie zauważyć, że aktorka chętnie odsłania swoje ciało. Trzeba przyznać, że wciąż jest w rewelacyjnej formie, co udowadnia na pikantnych fotkach na swoim Instagramie.

Aktorka jakiś czas temu opublikowała serię zdjęć ze swojego wypadu do Miami. Internauci zwrócili uwagę na fotki aktorki w stroju kąpielowym i nie kryli zachwytu! Wszystko wskazuje na to, że Biedrzyńska doskonale wie, co rozpala jej obserwatorów.

Reklama

Adrianna Biedrzyńska prezentuje imponujący dekolt...

Tym razem gwiazda opublikowała ponętną fotkę w białym komplecie. Uwagę zwraca rozpięta koszula aktorki, która odsłoniła pokaźnych rozmiarów biust artystki. Z całą pewnością nie była to wpadka...

Fani aktorki również byli pod wrażeniem jej figury i komplementowali ją w komentarzach. Większość zwróciła uwagę na... stylówkę Biedrzyńskiej.

Kim jest Adrianna Biedrzyńska?

Adrianna Biedrzyńska zdobyła gigantyczną popularność w latach 80. To właśnie wtedy debiutowała w Teatrze Studyjnym 83 im. Juliana Tuwima w Łodzi. Później można ją było oglądać na deskach Teatru Nowego w Warszawie. W 1983 roku zaś stanęła przed kamerą w filmie "Co dzień bliżej nieba".

Szczyt popularności przeżywała również w latach 90. Wtedy wystąpiła m.in. w "Dekalogu IV". Dzisiaj wciąż jest obecna na ekranie. Widzowie mogą oglądać m.in. w "Barwach szczęścia". Nie zapomina jednak o swoich fanach. Ostatnimi czasy stała się niezwykle aktywna w mediach społecznościowych.

Zobacz też:

BET Awards 2022: Lil' Kim pomyka po scenie w samych rajstopach! Przy okazji odsłoniła też bujny biust...

Maja Sablewska w prześwitującym staniku. "Piękne duże piersi"

Anna Lewandowska pozuje topless. W sieci zrobiło się naprawdę gorąco

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adrianna Biedrzyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama