Reklama
Reklama

Izabela Janachowska pokazała synka. Fani zwracają uwagę na jeden szczegół

Izabela Janachowska (36 l.) to jedna z popularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Niedawno 36-latka postanowiła pochwalić się w sieci zdjęciem swojego synka, który był pierwszy dzień w przedszkolu. Internauci zwrócili uwagę na jeden fakt.

Izabela Janachowska to jedna z najbardziej znanych ekspertek ślubnych w Polsce. 36-latka jest także żoną milionera Krzysztofa Jabłońskiego, a także mamą uroczego 3-latka.

Gwiazda należy do tego grona celebrytów, które bardzo chętnie chwali się swoim życiem prywatnym w sieci. Iza na swoim instagramowym koncie udostępnia prywatne zdjęcia z zagranicznych wycieczek, a także takie, na których pojawia się jej rodzina. Niedawno pochwaliła się fotografią swojego synka. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Izabela Janachowska pokazała synka. Fani komentują

Reklama

Syn Izabeli Janachowskiej Christopher pierwszego września poszedł pierwszy raz do brytyjskiego przedszkola. 36-latka była zachwycona i musiała uwiecznić ten moment na swoim instagramowym koncie. Na najnowszym zdjęciu gwiazdy widzimy jej synka.

"Z początkiem września Chrisek pierwszy raz poszedł do przedszkola i nie mogę uwierzyć, że czas tak szybko leci! Ostatnio nawet wróciłam pamięcią do czasów, kiedy ja miałam 3 lata, a droga do przedszkola stanowiła super przygodę. Zbieranie kasztanów czy bieganie po kałużach było nieodłącznym elementem każdej, jesiennej wyprawy. Za to teraz cieszę się, że mogę doświadczać tej samej radości, zabawy i odrobiny szaleństwa z moim dzieckiem! Wrzesień to nie tylko początek przedszkola, ale pierwsze oznaki jesieni, dlatego weekend spędziłam na przygotowaniu cieplejszych ubrań dla całej naszej trójki." - napisała rozemocjonowana Izabela Janachowska.

Fani w komentarzach zwrócili uwagę na podobieństwo między synem Izy a nią.

"Kropka w kropkę"

"Identyczni"

"Ależ on podobny do mamy" - pisali obserwatorzy Janachowskiej.

Izabela Janachowska - kariera i życie prywatne

Izabela Janachowska urodziła się 5 września 1986 roku w Gryfinie. W wieku ośmiu lat rozpoczęła regularne treningi tańca towarzyskiego. 

W latach 2009-2011 występowała w charakterze trenerki tańca w programie rozrywkowym TVN "Taniec z gwiazdami". W trakcie przygotowań do ślubu w 2014 roku zainteresowała się organizacją ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych. Na fali nowej pasji 14 lutego 2015 roku uruchomiła blog o tematyce ślubnej.

W lipcu 2021 roku rozpoczęła współpracę z telewizją Polsat, dla której prowadziła 12. edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". 23 lipca 2021 roku poinformowała, że poprowadzi także program na antenie Polsat Café. 31 sierpnia dołączyła jako spikerka do studia opraw Polsatu.

28 czerwca 2014 roku w Iławie poślubiła przedsiębiorcę Krzysztofa Janusza Jabłońskiego. Mają syna Christophera Alexandra.

Zobacz także:

Izabela Janachowska zatrudnia nianię. "Plany to nie miejsce dla dziecka"

Kulisy "Tańca z Gwiazdami": sutki Gąsiewsiej, załamany Płoszajski, DUŻY brzuszek Żudziewicz i Bentley Janachowskiej

Izabela Janachowska i Paulina Sykut-Jeżyna w zachwycających stylizacjach. Która lepiej?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy