Reklama

Reklama

Reklama

Kulisy "Tańca z Gwiazdami": sutki Gąsiewsiej, załamany Płoszajski, DUŻY brzuszek Żudziewicz i Bentley Janachowskiej

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rozpoczął swój najnowszy sezon. Poniedziałkowego wieczoru wyraźnie zmęczone intensywnym dniem pracy powoli opuszczały miejsce nagrań. Fotoreporterzy uwiecznili kulisy show, dzięki czemu wiadomo, jak gwiazdy programu wyglądają, gdy już zejdą z planu zdjęciowego. Zaskoczeni?

Kulisy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": biust Gąsiewsiej, załamany Płoszajski, brzuszek Żudziewicz

Wczoraj rozpoczął się 13. sezon programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".Poniedziałkowy wieczór pełen był emocji, trudnych decyzji i olśniewających kreacji. Jako pierwszy show musiał pożegnać się Paweł Płoszajski, któremu partnerowała Wiktoria Omyła. Para bardzo długo nie mogła pogodzić się z decyzją jury oraz widzów, do tego stopnia, że tancerka nie kryła żalu w rozmowie z Pomponik. Paprazzi przyłapali między innymi tę parę, która wyraźnie niezadowolona opuszczała studio "Tańca z Gwiazdami".

Reklama

W nieco swobodniejszych stylizacjach celebryci żegnali teren programu i czym prędzej wsiadali do aut, by odpocząć po męczącym dniu na planie. Uwagę fotoreporterów skupił ciążowy brzuszek Hanny Żudziewicz, który bardzo rzucał się w oczy, zaś Wiktoria Gąsiewska zmieniła tiulową bluzkę na cienki top, który pokazał ciut za dużo kształtów. Michał Mikołajczak wędrował przez parking ze swoją ukochaną Edytą Zając, zaś Izabela Janachowska po całym dniu pracy czmychnęła do swojego imponującego Bentleya.

Wszystkie odcinki "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" można obejrzeć w każdy poniedziałek o 20:05 w stacji Polsat lub na PolsatGO (tutaj).

Zobacz też:

"Taniec z gwiazdami" startuje za kilka dni. Kto wygra? Są pierwsze przewidywania bukmacherów

"Taniec z Gwiazdami": Krawczyńska, Pisarek i Julia Suryś pokazały sporo ciała!

Edyta Zając kibicowała ukochanemu w „Tańcu z gwiazdami”. Uśmiech nie schodził jej z twarzy?


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy