Reklama
Reklama

Izabela Janachowska-Jabłońska: Kim jest jej mąż, ile ma wzrostu i jak wyglądała jej kariera?

Kim jest Izabela Janachowska-Jabłońska? Gwiazdą Polsatu jest od niedawna, ale już zdążyła zawojować serca widzów. Tancerka i prezenterka jeszcze nie tak dawno była związana z TVN-em, ale propozycja prowadzenia "Tańca z gwiazdami" okazała się nie do odrzucenia. Janachowska postanowiła związać się z Polsatem i najwyraźniej świetnie się sprawdziła, bo otrzymuje coraz więcej angaży, również jako prowadząca różnych imprez. Ile Izabela Janachowska ma lat, a ile wzrostu, kim jest jej mąż, jak wyglądały początki jej kariery w show-biznesie i jakie ma wykształcenie? Oto wszystko, co musicie wiedzieć o znanej tancerce, ekspertce ślubnej i prezenterce telewizyjnej.

Izabela Janachowska. Co o niej wiemy?

Izabela Janachowska-Jabłońska jest jedną z gwiazd, które niedawno zaczęły współpracować z Polsatem. Zanim jednak charyzmatyczna prezenterka telewizyjna i ekspertka ślubna zaczęła regularnie pojawiać się w programach telewizyjnych, była tancerką, która odnosiła sukcesy na międzynarodowych parkietach. 

Regularne treningi przynosiły rezultaty, jednak kontuzja kolana odmieniła jej życie na dobre. 

Ile lat i wzrostu ma Izabela Janachowska, jak wyglądała jej przygoda z "Tańcem z gwiazdami", jakie ma wykształcenie, znak zodiaku i wagę? Jak zaczynała karierę w show-biznesie, czy ma dzieci i kim jest jej mąż? 

Reklama

Te oraz inne informacje o Izabeli Janachowskiej znajdziecie na Pomponik.pl!

Izabela Janachowska: Ile ma lat? Wiek, wzrost, waga, znak zodiaku

Izabela Janachowska ma 35 lat. Urodziła się 5 września 1985 roku, co oznacza, że jej znak zodiaku to Panna. 

Była tancerka mierzy 167 cm wzrostu i jest drobnej budowy ciała. Waży około 50 kilogramów. 

Izabela Janachowska: Wykształcenie i kariera. Od zawodowej tancerki do ekspertki ślubnej

Izabela Janachowska uczęszczała do klasy sportowej w X LO w Szczecinie, a po zakończeniu liceum studiowała turystykę. W 2011 roku obroniła pracę magisterską.Od dzieciństwa jej wielką pasją był taniec, więc już jako ośmiolatka zaczęła trenować taniec towarzyski, który wkrótce stał się ważną częścią jej życia. 

Jako 12-letnia dziewczynka po raz pierwszy brała udział w turnieju tanecznym w Kanadzie. Reprezentowała Polskę na najważniejszych światowych zawodach w każdej kategorii wiekowej. Ciężko pracowała na swój sukces. Wielokrotnie udawało jej się wytańczyć mistrzostwo Polski w kombinacji tańców latynoamerykańskich oraz standardowych. Ma również w swojej kolekcji brązowy medal Mistrzostw Świata z 2004 roku, a jako 16-latka zdobyła najwyższą klasę „S” w kategorii tańców standardowych i latynoamerykańskich.

Jej wielka kariera w show-biznesie zaczęła się na dobre, gdy wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie zadebiutowała w 9. edycji programu. Tańczyła z Wojciechem Medyńskim, Radosławem Majdanem, Przemysławem Saletą, Pawłem Stalińskim oraz Zbigniewem Urbańskim. 

Po trzyletniej przerwie, w 2014 roku Izabela Janachowska znów pojawiła się na parkiecie w 1. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie była partnerką Rafała Brzozowskiego. Niestety z powodu kontuzji kolan musiała zrezygnować z tańca, ale powróciła do programu w 2021 roku w roli współprowadzącej 12. edycji show. Janachowska w ostatnim sezonie prowadziła program z Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną. 

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" można oglądać w dowolnej chwili TUTAJ w Polsat Go!

Janachowska przygotowując się do własnego ślubu, odkryła w sobie nowa pasję i szybko stała się jedną z najbardziej cenionych ekspertek ślubnych w Polsce. We własnych programach telewizyjnych "I nie opuszczę cię aż do ślubu", "W czym do ślubu", "Śluby marzeń" czy "Panny młode ponad miarę" pomagała Polakom przygotować się do ślubu i wesela. 

W 2020 roku Izabela Janachowska uruchomiła w Warszawie pierwszy ślubny Concept Store w naszym kraju i Marketplace WeddingDream. SHOP, a w 2021 roku uruchomiła platformę streamingową WeddingDream.TV.

Izabela Janachowska: Kim jest jej mąż, czy ma dzieci?

Izabela Janachowska od 28 czerwca 2014 roku pozostaje w związku małżeńskim z Krzysztofem Jabłońskim

Jej mąż jest założycielem firmy Korona Candles, produkującej świece. Była tancerka i jej małżonek udowadniają, że różnica wieku to tylko liczba i nic nie znaczy. Na przekór niedowiarkom są bardzo szczęśliwi, co chętnie pokazują w sieci.

Mąż Izabeli Janachowskiej jest od niej bowiem starszy o 27 lat. Para ma jedno dziecko - syna, Christophera Alexandra, który urodził się 10 maja 2019 roku.

Izabela Janachowska: Instagram

Instagram: /izabelajanachowska/

Profil Izabeli Janachowskiej na Instagramie obserwuje już ponad 440 tysięcy osób. 

Znana prezenterka telewizyjna i ekspertka ślubna publikuje tam zarówno zdjęcia ze swojego życia zawodowego, jak i prywatnego. Największe emocje wzbudzają oczywiście bajeczne podróże, luksusowe randki i markowe stylizacje Janachowskiej.

Iza Janachowska pokazuje, jak wygląda praca w jej concept store oraz przy programach, które prowadzi, dzieli się również z followersami fotkami z branżowych imprez, z wakacji czy z własnego domu. 

Wyjątkowy materiał  "Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka" ruszy o godzinie 19:00 w Polsat Go.

Czytaj również:

Izabela Janachowska o powrocie do "Tańca z gwiazdami" i nie tylko

Izabela Janachowska: O mężu, dzieciach i wyzwaniach zawodowych 

Izabela Janachowska apeluje o pomoc dla seniorów! "Boże, zaraz zacznę płakać!"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy