Reklama
Reklama
Tylko u nas

Iwona z "Sanatorium miłości" wyjawiła, co naprawdę sądzi o Marcie Manowskiej! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Chociaż finał "Sanatorium miłości 5" już za nami, to program dalej wzbudza ogromne emocje. Niedawno udało nam się porozmawiać z niekwestionowaną gwiazdą show Iwoną Żarnowiecką, która w wywiadzie zdradziła nam kilka smaczków na temat Marty Manowskiej. W końcu wyszło na jaw, jaka jest naprawdę prowadząca show.

Iwona Żarnowiecka planuje uciec z Polski do Hiszpanii

Iwona Żarnowiecka była jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek "Sanatorium miłości 5". Kobieta w programie opowiedziała przejmującą historię życia, a także wyjawiła plany, które zaczęła realizować po zakończeniu zdjęć do show. Seniorka nie tylko cieszy się z uroków emerytury, mieszkając w Warszawie, ale myśli również o przeprowadzce do słonecznej Hiszpanii.

Reklama

"Sanatorium miłości": Iwona Żarnowiecka wyznała prawdę o Marcie Manowskiej

Jakiś czas temu postanowiliśmy porozmawiać z Iwoną Żarnowiecką. Uczestniczkę "Sanatorium miłości" wypytaliśmy o to, jaki ma kontakt z Martą Manowska po zakończeniu programu. Okazuje się, że panie obserwują się wzajemnie w social mediach. Kiedy Iwona miała urodziny, Manowska postanowiła złożyć jej nawet życzenia. Seniorka w rozmowie z nami nie ukrywała, że było to dla niej bardzo wzruszająca chwila.

"Mamy kontakt internetowy. W styczniu były moje urodziny i Marta bardzo piękne życzenia mi złożyła. Także pamiętała o mnie - bardzo mnie to cieszy. Obserwujemy się na Instagramie i na Facebooku" - powiedziała nam Iwona.

W dalszej części rozmowy spytaliśmy Iwonę, dlaczego kontakt z Martą ogranicza się jedynie do relacji online. Kobieta wyznała nam, że najpewniej podyktowane jest to brakiem czasu. Obydwie panie często podróżują po świecie. Seniorka zapowiedziała jednak, że kiedy tylko urządzi się w Hiszpanii, zaprosi do siebie Martę Manowską. Wtedy z pewnością będą miały okazję spędzić ze sobą więcej miłych chwil.

"Myślę, że to wynika z braku czasu. Bardzo chętnie będą gościć ją u siebie, tylko niech ja się urządzę" - przyznała nam uczestniczka programu "Sanatorium miłości".

"Sanatorium miłości": uczestniczka szczerze o Manowskiej

Jakiś czas temu na temat Marty Manowskiej wypowiedziała się również inna uczestniczka show. Seniorka wyznała dziennikarzom portalu plejada.pl, że gospodyni programu TVP doskonale sprawdziła się w tej roli. Według Anity Marta była pomocna, a nawet służyła uczestnikom dobrą radą.

"Dla każdego miała coś dobrego do powiedzenia. Powiedziała mi, że muszę wzmacniać moją kobiecość, bo to jest duży atrybut" - wyjawiła Anita.

Zobacz też:

"Sanatorium miłości": uczestnicy show balowali jak nastolatkowie na Gali Złotego Wieku

Iwona z "Sanatorium Miłości" została "zagłaskana" przez męża. Teraz szuka przystojnego Hiszpana

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Iwona, która szuka mężczyzny, by wywieźć go do Hiszpanii?


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy