Reklama
Reklama

Iwona Pavlović schudła 18 kilogramów. Przestrzegała trzech prostych zasad

Iwona Pavlović (60 l.) przez minione 18 lat przyzwyczaiła widzów „Tańca z gwiazdami” do swoich metamorfoz. Do tej pory najwięcej zmian dokonywało się na jej głowie, ostatnio jednak postanowiła zabrać się za resztę ciała.

Iwona Pawlović, odkąd w 2005 roku zajęła fotel jurorski w „Tańcu z gwiazdami”, dała się poznać jako osoba chętnie eksperymentująca z wizerunkiem. Najchętniej zmieniała fryzury i kolor włosów, jednak ostatnio doszła do wniosku, że trzeba sięgnąć niżej. 

Iwona Pavlović schudła 18 kilogramów

Jak ujawniła, pozbycie się 18 kilogramów pozwoliło jej zmienić rozmiar ubrań z 42 na 36. To rzeczywiście ogromna zmiana. Tancerka zapewnia, że obyło się bez głodowania i wielkich wyrzeczeń. Wystarczyło przestrzegać trzech prostych zasad. Jak ujawniła w rozmowie z „Poradnikiem Zdrowie”:

Reklama

"Są trzy czynniki, które pomagają zachować dobrą formę na długie lata. Pierwszy to ruch. On wywołuje w nas uśmiech, podnosi adrenalinę i hartuje. Ja, poza tańcem, kocham kijki. Ale nie spaceruję z nimi rekreacyjnie, tylko maszeruję bardzo szybkim, zdecydowanym krokiem". 

Iwona Pavlović przestrzegała trzech zasad

Chociaż dietetycy znają sposoby na chudnięcie za pomocą samej diety, jednak podkreślają, że najlepsze efekty daje harmonijne połączenie dobrze dobranej diety oraz odpowiedniej dla danej osoby aktywności fizycznej. Pavlović, jak wyznała, lubi też grać w tenisa. Ten sam sport trzyma w ryzach sylwetkę Maryli Rodowicz

Oczywiście, sam ruch, nawet intensywny, nie wystarcza, by osiągnąć efekty w chudnięciu. Niezbędna jest zdrowa, zbilansowana dieta, dostosowana do indywidualnych potrzeb organizmu i trybu życia. 

Iwona Pavlović rygorystycznie przestrzega godzin posiłków

Jak ujawnia Pavlović, w jej diecie dużą rolę odgrywają warzywa i owoce, poza tym, co też bardzo ważne, skrupulatnie przestrzega godzin posiłków:

"Na śniadanie wybieram jajecznicę albo płatki. Później sięgam po jakiś owoc. Na obiad zjadam kurczaka i zieleninę, a na kolację twarożek z warzywami albo jakąś sałatkę. Staram się jeść bardzo regularnie. Do tego stopnia, że w telefonie ustawiłam budzik, żeby dzwonił co trzy godziny i przypominał mi, że mam coś zjeść. Zawsze mam w torebce zdrową przekąskę: jabłko, gruszkę, jakieś pestki czy ziarna". 

Na prezentację odchudzonej sylwetki widzom Pavlović będzie musiała poczekać w tym roku nieco dłużej. Zresztą, jak sama wyznała w rozmowie z Plejadą, jej przyszłość w „Tańcu z gwiazdami” jest owiana tajemnicą:

"Umowa z Polsatem zobowiązuje mnie do zachowania pewnej dyskrecji. Moja obecność czy nie na wiosnę, niech będzie niespodzianką dla widza". 

Zobacz też:

Rewolucyjne zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". To już pewne! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Iwona Pavlović pokazała braci i mamę. Tancerka dodała wzruszający wpis

Iwona Pavlović na Zanzibarze jak... Pamela Anderson

Nie żyje Tina Turner. Fani, światowi przywódcy, wielcy artyści, cały świat żegna wokalistkę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Pavlović | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama