Reklama
Reklama

Iwona Pavlović pokazała braci i mamę. Tancerka dodała wzruszający wpis

Iwona Pavlović (60 l.) to jedna z najbardziej uznanych polskich tancerek oraz choreografek. Kobietę od wielu lat można oglądać w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie zasiada w jury. Niedawno znana 60-latka udostępniła na swoim instagramowym koncie zdjęcie z braćmi i ukochaną mamą.

Iwona Pavlović - kariera i życie prywatne

Iwona Pavlović już jako dziecko wiedziała, że chce zostać tancerką. Kiedy miała 15 lat, zaczęła uczyć się tańca towarzyskiego. Jej partnerem został Arkadiusz Pavlovć. To właśnie z nim wyprowadziła się do Londynu, gdzie pobierała nauki od najlepszych.

Zobacz też:  Iwona Pavlović pokazała mamę. Fani wzruszeni. "Moja Królowa..."

Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu. Gwiazda z mężem rozstała się w 2008 roku, po 19 latach małżeństwa. Od 25 września 2009 roku jest w związku małżeńskim z Wojciechem Oświęcimskim, z którym wychowuje trzech jego synów.

Reklama

Iwona nie jest jednak osobą, która obnosi się w mediach społecznościowych ze swoim życiem prywatnym. Niektórzy nawet nie przypuszczali, że jurorka "Tańca z gwiazdami" ma rodzeństwo. Niedawno 60-latka zrobiła wyjątek i na swoje kanały w social mediach dodała uroczą rodzinną fotografię.

Iwona Pavlović pokazała rodzinne zdjęcie

Iwona Pavlović na swoim instagramowym koncie udostępniła zdjęcie, na którym pojawiła się wraz z Waldkiem i Mirkiem. Okazało się, że panowie są jej braćmi. Na rodzinnej fotografii nie zabrakło, również mamy tancerki. Post ma wyjątkowe znaczenie. Fotografia została bowiem wykonana z okazji 90. urodzin Pani Zeni.

"Waldek i Mirek, moi wspaniali bracia i ja, przygotowaliśmy dla naszej kochanej mamy Zeni piękną imprezę urodzinową. 50 osób na uroczystości, występy, niespodzianki... Zenia jest cudowna, 90 lat a w oczach iskry, w głowie pełno marzeń i niesamowita szczerość i żart w słowach i sposobie życia. Zeniu, bardzo Cię kochamy... mamy nadzieję, że nigdy nikt nam Ciebie nie podmieni" - napisała w emocjonalnym wpisie Iwona.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość życzyła 90-latce zdrowia, inni skupili się bardziej na skomplementowaniu uroczej niespodzianki urodzinowej.

"Wszystkiego najlepszego. Przepiękna Pani i absolutnie nie wygląda na 90 lat"

"Przepiękna Mama! Ogromnie gratuluję wspaniałego jubileuszu i świetnej formy! Serdeczne pozdrowienia z Krakowa prosto do Olsztyna"

"Zdrówka życzę Mamie i całej Rodzince"

Iwona Pavlović zmienia miejsce zamieszkania

Iwona Pavlović mieszkała kiedyś w domu o powierzchni 300 mkw w Różnowie. W 2017 roku zaskoczyła swoich fanów informacją o przeprowadzce. Gwiazda miała przenieść się do dwa razy mniejszego budynku.

Okazuje się, że decyzja podyktowana była chęcią częstszych spotkań z ukochaną mamą. Starsza pani mieszka bowiem w Domu Seniora w Olsztynie.

"Cieszę się, że teraz będę mogła łatwiej odwiedzić mamę, uściskać ją i wrócić do siebie" - powiedziała Iwona w rozmowie z dziennikarzami "Twoje Imperium".

Po jakimś czasie Iwona znowu znowu się przeprowadziła. Tym razem wybrała dom o powierzchni 200 mkw. W rozmowie z nami wyjawiła, dlaczego to zrobiła.

"Dlaczego taki duży? Mnie by wystarczył mniejszy. Natomiast tak naprawdę liczymy na to, że będą przyjeżdżały do nas wnuki i chcemy, żeby rzeczywiście w tym domu - jeżeli możemy sobie na to pozwolić - miały swoje pokoje, swoje lokum i żeby spędzały fajnie czas" - wyznała Iwona.

Zobacz też:

Paulina Koziejowska wróży Rutkowskiemu finał w "TzG". Detektyw wygra show?

Rutkowski ostrzega Pavlović: "Oby nie było tak, że zza stołu jurorskiego zostanie wywleczona przez tanzański Interpol"

Iwona Pavlović dała jedynkę Rutkowskiemu w "Tańcu z Gwiazdami": "Nie potrafi tańczyć"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Pavlović | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy