Reklama
Reklama

Iwona Pavlović dała jedynkę Rutkowskiemu w "Tańcu z Gwiazdami": "Nie potrafi tańczyć"

W pierwszym odcinku 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" padła "historyczna" nota. Iwona Pavlović przyznała Rutkowskiemu jedynkę. Detektyw podejrzewa, że tak niska nota nie wynikała tylko z jego umiejętności tanecznych (a raczej ich braku).

Pierwszy odcinek 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" za nami

Ruszył tegoroczny "Taniec z Gwiazdami". Pierwszy odcinek był pełen emocji i skrajności. Zobaczyliśmy pary, które otrzymały naprawdę wysokie noty, ale i takie które tych punktów uzbierały trochę mniej. Tegoroczna edycja przejdzie również do historii właśnie z powodu punktacji. Iwona Pavlović po raz pierwszy w historii przyznała komuś jedynkę. Komu przypadła ta "historyczna" nota? Odpowiedź brzmi: Rutkowskiemu.

Reklama

Iwona Pavlović przyznała najniższą notę Rutkowskiemu w historii TzG

Detektyw Krzysztof Rutkowski tańczy w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" z Sylwią Madeńską. Ich pierwszy występ z pewnością poprawił humor widowni, jednak nie przyniósł wysokich not. Para nie tylko zgarnęła najniższe punkty, ale otrzymała "historyczną" jedynkę od Czarnej Mamby. Pavlović okrzyknęła także Rutkowskiego najgorszym tancerzem, jaki pojawił się w show, odbierając tym samym owy tytuł Justynie Żyle. Detektyw ma przypuszczenia, że tak niska punktacja mogła mieć związek ze sprawą....Wojtka z Zanzibaru.

Rutkowski uważa, że dostał niską notę za sprawę Wojtka z Zanzibaru

Podczas rozmowy z Pudelkiem, Rutkowski zasugerował, że przyznanie mu jedynki przez Pavlović może być związane z faktem, iż obecnie zajmuje się sprawą Wojtka z Zanzibaru. Według detektywa, "złośliwość" jurorki była spowodowana tym, "że w wywiadzie z pewną dziennikarką powiedział, że w obecnej obsadzie tanecznego show Polsatu są osoby powiązane z hotelarzem-oszustem":

"Myślę, że sytuacja (...) być może wpłynęła na tę bardzo surową ocenę i taką trochę złośliwość i jad, który wypłynął niestety z języka naszej Czarnej Mamby-mówił w rozmowie z Pudelkiem.

Tabloid postanowił zapytać Iwonę Pavlović, co sądzi o takich spekulacjach. Oto co odpowiedziała:

"Kompletnie nie rozumiem sensu informacji, którą otrzymałam i zadanego pytania. Jaki związek ma mój pobyt na Zanzibarze z niską oceną tańca? Pan Rutkowski otrzymał jedynkę, bo........? Bo nie potrafi tańczyć, i nie zrobił ani jednego kroku tanecznego, nie zasłużył na wyższą ocenę.... Michał Malitowski również dał niską ocenę 2, a nie był na Zanzibarze.... Więc nie ma tu żadnej logiki (...). Jednym zdaniem można to ująć w słowa... Krzysztof Rutkowski nie zachwycił.... nikogo"

Jurorka odniosła się również do wywiadu udzielonego przez Rutkowskiego Pudelkowi:

"Obejrzałam wywiady i nie ukrywam, że bardzo mnie najpierw ubawiły, a potem zirytowały. Dlaczego? Dlatego, że Krzysztof Rutkowski próbuje nieudolnie podważać moje kompetencje sędziowskie oraz zasady etyki sędziowania, które mam cały czas w sobie. Nie cieszyło mnie to, że dałam mu jedynkę, ale w dalszym ciągu uważam, że tylko na tyle zasłużył. Czego najlepszym dowodem, jest to, że Michał Malitowski dał mu również niską ocenę 2."

Więcej info na ten temat znajdziecie w wywiadzie z Iwoną Pavlović tutaj:

Zobacz również:

Mike Tyson na wózku inwalidzkim. Fani zaniepokojeni zdrowiem boksera

Leonardo DiCaprio rozstaje się z kobietami z jednego powodu. Internauci opracowali teorię

Prezenterka TVP pokazuje tatuaż na pupie. Będzie skandal?pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy