Reklama
Reklama

Ivan Komarenko otrzymał bolesny cios. Internauci są zachwyceni nowym wpisem

Ivan Komarenko swoją propagandową działalnością zraził do siebie wielu dotychczasowych fanów. Po tym, jak na jego profilu pojawił się kolejny post zachwalający życie w Rosji, do sprawy włączył się Piotr Kaszewiak. Ma on najwidoczniej dosyć rosyjskiego agitatora. Prawnik znany z programu "Sprawa dla reportera" postanowił bezpośrednio zwrócić się do muzyka. Wypowiedź adwokata wyjątkowo spodobała się internautom. "Cesarz Palestry pozamiatał" - komentują.

Ivan Komarenko zachwala rosyjski dobrobyt

Choć Ivan Komarenko (posłuchaj!) zaczynał w naszym kraju karierę jako muzyk popularnego duetu Ivan&Delfin i aktor (zadebiutował w serialu "M jak miłość", gdzie grał Saszę Maksymowicza), dziś znany jest z innych działalności. Przede wszystkim z protestów antyszczepionkowych, promowania teorii spiskowych na temat pandemii koronawirusa i przekonywania, jak dobrze żyje się w Rosji. Jakiś czas temu autor hitu "Czarne oczy" (posłuchaj!) wmawiał internautom, że w jego ojczystym kraju panuje większa wolność niż w Polsce.

Reklama

Ostatnio na jego instagramowym profilu pojawiła się fotorelacja z jednego z rosyjskich sklepów, w którym półki aż uginają się od apetycznie wyglądających produktów spożywczych. Wpis muzyka miał udowodnić, że zachodnie sankcje nie wpływają w żaden sposób na Rosję, a w kraju wciąż panuje dobrobyt. Tym samym Ivan Komarenko pokazał zakłamanie godne innych naczelnych propagandystów Kremla.

Nic więc dziwnego, że pod postem pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, w których internauci zachęcają muzyka, by ten "już nigdy nie wracał do Polski".

"Zostań tam Ivanku w tej Rosji i klep sobie tę biedę" - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Piotr Kaszewiak drwi z Ivana Komarenki

Teraz całą sprawę postanowił skomentować Piotr Kaszewiak - słynny adwokat, który znany jest przede wszystkim widzom popularnego programu interwencyjnego Elżbiety Jaworowicz - "Sprawa dla reportera". Prawnik w ironiczny sposób skomentował propagandową działalność Ivana Komarenki i udostępnił w mediach społecznościowych wpis skierowany bezpośrednio do muzyka.

"Panie Ivanie, poznaliśmy się w trakcie nagrania programu «Sprawa dla reportera», gdzie przekonywał Pan, jak bardzo wdzięczny jest Pan nam Polakom i Polsce za daną Panu szansę i polskie obywatelstwo - a nawet pięknie dla nas zatańczył" - wspomina adwokat.

"(...) Wspólnie z asystentką - uciekinierką z Ukrainy na Pana życzenie pomożemy PRO BONO wypełnić formularze w trybie art. 34 ustęp 2 Konstytucji RP oraz ustawy o obywatelstwie polskim, jeśli już się Panu u nas znudziło" - kontynuował w sarkastycznym tonie Piotr Kaszewiak.

"Może Pan zabrać ze sobą Delfina. Polska adwokatura jest przyjazna zwierzętom" - spuentował z satysfakcją.

Internautom niezwykle spodobała się celna i ironiczna wypowiedź eksperta programu Elżbiety Jaworowicz. Pod postem pojawiło się mnóstwo entuzjastycznych komentarzy:

"Można odpuścić przedświąteczne porządki, Cesarz Palestry pozamiatał" - ocenił jeden z użytkowników Instagrama.

"Rozkład jazdy jest znany!" - ironizuje jedna z komentujących.

Ciekawe, czy Ivan Komarenko zdecyduje się skorzystać z propozycji Piotr Kaszewiaka? Nie mielibyśmy nic przeciwko.

Zobacz też:

Ivan Komarenko przekonuje, że w Rosji jest dobrobyt. Zdał relację z zakupów 

Ivan Komarenko nadaje z Rosji! Plotki to jednak prawda. Przekazał pilną wiadomość Polakom

Ivan Komarenko się doigrał. Chcą mu odebrać obywatelstwo

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ivan Komarenko | Piotr Kaszewiak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy