Reklama
Reklama

Ivan Komarenko się doigrał. Polacy chcą go pozbawić obywatelstwa

Ivan Komarenko nadal przebywa w swoim rodzinnym kraju i w rodzinnym gronie spędza czas "bez zakłóceń". Internauci nie pozostawili Ivanowi złudzeń - im dłużej przebywa w Rosji, tym bardziej nie chcą, żeby wracał do Polski. A warto przypomnieć, że Ivan zdobył polskie obywatelstwo w 2010 roku.

Ivan Komarenko urodził się w Rosji i w ostatnich latach coraz mocniej ciągnie go w rodzinne strony. Ostatnio "wolnościowy" wokalista wyznał, że w jego wielkim kraju jest lepiej niż w Polsce. Internauci to zapamiętali i nie pozostawili na Ivanie suchej nitki!

Ivan Komarenko nadaje z Rosji: "Pobyt przebiega bez zakłóceń"

Wokalista lubi chwalić się co miłego spotkało go w rodzinnych stronach, zwłaszcza że u swojego boku ma mamę. Nie przeszkadza mu to jednak obserwować z daleka tego, co dzieje się w Polsce i aktywnie komentować. Ostatnio Ivan był poruszony i apelował, aby Polacy stanęli w obronie dobrego imienia papieża Jana Pawła II.

Reklama

"Mój pobyt w Rosji w gronie rodziny przebiega bez zakłóceń. Rano chodzę na siłownię albo basen. W ciągu dnia pracuję na komputerze w kawiarni. Kochane zwierzaki pies Dżulya i kotka Aliska umilają mi życie. To są prawdziwe rozpraszacze stresu" - relacjonuje Ivan.

"Jak tylko wyjże słońce lecę na wyspę nad rzeką Voronież tuż za domem mamy. Na wyspę można trafić przez wiszący most. Tam mam ulubione miejsce, drzewo, które mnie inspiruje. Może tym razem zainspiruje mnie do stworzenia nowej piosenki. Zobaczymy" - podkreślił w poście.

Ivan Komarenko się doigrał. Polacy chcą go pozbawić obywatelstwa

Dobrego humoru Ivana nie doceniają Polacy, którzy zaglądają na jego Instagram. Niektóre komentarze są neutralne i z pozdrowieniami, ale większość została napisana w tonie "lepiej nie wracaj".

Największym hitem jest komentarz, który oznaczył profile Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego z dopiskiem, żeby odebrali Ivanowi obywatelstwo. Myślicie, że któryś z polityków zobaczył oznaczenie?

  • "To może sobie zostań tam. Przecież tam tyle wolności. Możesz otwarcie powiedzieć, że nie podoba Ci się jakieś działanie rządu. Czemu chcesz przyjechać do tej złej Polski i tej strasznej Unii. Przecież to samo zło"
  • "@prezydent_pl @morawieckipl może powinniście pomyśleć o odebraniu polskiego obywatelstwa"
  • "Ciągle jesteś sam albo z matką. Nie masz znajomych, przyjaciół i obmyślasz coraz gorsze sposoby na to, żeby udowodnić, że jesteś szczęśliwy"
  • "Jak możesz cieszyć się wolnością, przyjemnościami, kawiarnią, nie mówiąc nic o terroryzmie jaki twój kraj zgotował twoim braciom za granicą"
  • "Zostań tam i nie wracaj" - piszą internauci.

Zobacz też:

Wpis Komarenko wywołał wielkie poruszenie. Pod postem zawrzało! "Rosyjska prowokacja"

Ivan Komarenko: Tragedia rodzinna, a to nie koniec. Płyną wstrząsające wieści z Rosji!

Ivan Komarenko wrócił do Rosji i ma pilną wiadomość dla Polaków. Pod wpisem wielkie poruszenie

Ivan Komarenko pokazał zdjęcie z rosyjskiego domu. Widok nasuwa jedno skojarzenie!

Ivan Komarenko odkrył karty ws. wspierania Rosji! Wstęga św. Jerzego to był początek! "Swoich nie zostawiamy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ivan Komarenko
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy