Reklama
Reklama

Iga Świątek, czyli memy o "g**niarze z paletkom" i Robercie Lewandowskim. To hit internetu! [MEMY]

Iga Świątek (21 l.) jest znana z dużego dystansu do siebie. Nie inaczej postąpiła, kiedy została ogłoszoną Sportowcem Roku na Gali Mistrzów Sportu 2023. W swojej przemowie sama siebie nazwała "g**niarą z paletką", co wzbudziło zachwyt wśród jej fanów i całej społeczności internetowej. A co o memach ze sobą sądzi Robert Lewandowski?

Iga Świątek została Sportowcem Roku 2022 podczas Gali Mistrzów Sportu 2023. Największymi pretendentami do wygrania nagrody byli przede wszystkim Robert Lewandowski, Dawid Kubacki, Bartosz Zmarzlik, czy Kamil Semeniuk. Ostatecznie wygrała "g**wniara z paletkom", która wywołała falę pozytywnych komentarzy po swoim przemówieniu!

Reklama

Iga Świątek o memach i samej sobie: "G**wniara z paletkom"

Gala Mistrzów Sportu 2023 była już 88. edycją Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Polski 2022. Uroczystość odbyła się w sobotę, 7 stycznia o godzinie 20:00. Transmisję na żywo prowadzono w Telewizji Polsat.

W krótkich przerwach podczas Gali Mistrzów Sportu 2023 wystąpił zespół Lady PankBryskaMarcin Daniec i Maryla Rodowicz, która utwów "Wielka Woda" zadedykowała wszystkim sportowcom, którzy odeszli w 2022 roku. 

Iga Świątek w swoim przemówieniu sama siebie nazwała "g**niarą z paletką", co pokazuje jak duży ma do siebie dystans. Nagrodę w jej imieniu odebrał jej tata, Tomasz Świątek. Młodziutka tenisistka z Raszyna zawdzięcza swój sukces sobie, swojej siostrze, ojcu, trenerowi i psycholożce.

Co o memach ze sobą sądzi Iga Świątek?

Co o memach ze sobą sądzi Iga Świątek? Sama twierdzi, że bez dystansu do samej siebie byłoby ciężko, a zabawne memy tylko urozmaicają życie. Ma tylko nadzieję, że istnieje pewna granica, której internauci nie przeskoczą, aby nie sprawiać nikomu przykrości.

"Jeśli chodzi o memy, to mnie też one śmieszą. Mam nadzieję, że nie sprawiają przykrości Robertowi, ale nie wysyłamy ich sobie. Jeszcze nie jesteśmy na takim etapie. [...] Ale na pewno poruszę ten temat, jak go spotkam" - powiedziała rok temu Iga Świątek.

Co o memach ze sobą sądzi Robert Lewandowski? Stanowczo wypowiedział się na ten temat

W tym samym roku pytanie na temat memów ze swoją osobą otrzymał Robert Lewandowski. Co sądzi o memach ze swoim udziałem?

"Widziałem kilka memów ze sobą w roli głównej, nie powiem - śmieszne i pomysłowe. Ale ja przede wszystkim kibicuję i wspieram naszych sportowców, a nie zazdroszczę. Każdy pracuje na swój rachunek, ale wygrywamy przede wszystkim dla Polski, a nie dla siebie" - powiedział mediom Robert Lewandowski w 2022 roku.

Iga Świątek i Robert Lewandowski [MEMY]

Zobacz też:

Gala Mistrzów Sportu 2023. Wszystkie wyniki plebiscytu

Mama Igi Świątek chłodno opowiada o relacjach z córką: "Kontakt jest mocno ograniczony"

Jak mieszka Iga Świątek? Warunki życia są zaskakujące. Kariera zupełnie jej nie zmieniła?

Iga Świątek przegoni Radwańską na liście najbogatszych Polek? Jej rodzice nigdy w to nie wątpili

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama