Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Iga Lis pochwaliła się międzynarodowym sukcesem! Zyska sławę jak Kinga Rusin?

Iga Lis (19 l.) została doceniona przez twórców prestiżowego modowego magazynu "Vogue”! Stylizacja córki Kingi Rusin (48 l.) i Tomasza Lisa (53 l.) została opublikowana w artykule z najlepszymi i najbardziej oryginalnymi stylizacjami z London Fashion Week!

Iga Lis od dłuższego czasu próbuje swoich sił w modelingu. Wygląda na to, że w końcu udało się jej odnieść pierwszy sukces. 

Jakiś czas temu Iga pojawiła się na jednej z największych modowych imprez, czyli London Fashion Week. To właśnie tam została dostrzeżona przez amerykańskiego fotografa Phil Oh, który zrobił zdjęcie wschodzącej gwieździe, gdyż zachwyciła go stylizacja Igi. 

Lisówna nie spodziewała się takiego wyróżnienia. Podczas London Fashion Week postawiła na klasyczną, lecz elegancką stylizację. 

Iga włożyła beżową marynarkę, spod której widać było gruby biały golf. Do tego postanowiła dobrać czarne skórzane spodnie. Okazało się, że to wystarczyło, by zostać zauważoną przez uznanego fotografa prestiżowego magazynu. 

Reklama

Młoda gwiazda pochwaliła się tym wyróżnieniem na Instagramie, a fani pośpieszyli z gratulacjami. 

Jak widać Iga Lis, tak jak jej mama zaczyna robić karierę za granicą. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować córce Rusin sukcesu i wyczekiwać kolejnych.

A wam, jak podobała się stylówka przyszłej gwiazdy modelingu?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Iga Lis | Kinga Rusin | Lis Tomasz | vogue

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje