Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Iga Krefft pokazała zgrabne ciało na wakacjach! Ma się czym pochwalić?!

Iga Krefft (23 l.)wciela się od lat w postać Uli Mostowiak w serialu „M jak miłość”. Aktorka ostatnio wypoczywała na wakacjach i postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciami z bajecznej plaży. Na zdjęciach gwiazdka pozuje w samym bikini, co bardzo spodobało się jej fanom!

Zapewne wielu widzów pamięta Igę Krefft jako rezolutną dziewczynkę, która postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie i otrzymała rolę Uli: drugiej adoptowanej córki Hanki i Marka Mostowiaków.

Szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów "Emki" i nieprzerwanie od kilku lat gra postać Mostowiakówny. Chociaż debiutowała jako uroczy rudzielec, to dziś ma 22 lata i przemieniła się w przepiękną kobietę.

Nic więc dziwnego, że bez skrępowania publikuje swoje zdjęcia w stroju kąpielowym na portalach społecznościowych, co oczywiście nie przechodzi bez echa. Fani wprost zalali instagramowy profil aktorki ogromem komentarzy:

Reklama

"Uwielbiam Cię! Prawdziwa kobieto", "Jaką Ty masz  świetną figurę!", "Wszystkie zdjęcia musisz mieć takie ładne?" - czytamy pod wakacyjnymi zdjęciami Igi. 

Jak widać, Iga Krefft doskonale wykorzystuje ostatnie dni wakacji, by następnie z jeszcze większą energią powrócić na plan "M jak Miłość".

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Iga Krefft

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje